Skontaktuj się z Nami Tutaj
Sprzęt zabiegowo-diagnostyczny

Zastosowania w sprzęcie zabiegowo-diagnostycznym

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK zapewniają płynną i cichą regulację foteli zabiegowych, leżanek i stołów, a także foteli dentystycznych i wózków inwalidzkich.

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników do sprzętu zabiegowo-diagnostycznego

Wraz ze wzrostem oczekiwanej długości życia rośnie potrzeba świadczenia rozmaitych usług medycznych poza szpitalami. Z usług gabinetów zabiegowych i diagnostycznych korzysta coraz większa liczba pacjentów. W połączeniu z rosnącą tendencją do otyłości stwarza to zapotrzebowanie na rozwiązania, które są wytrzymałe i zapewnią wysoki poziom wydajności. Zastosowanie siłowników LINAK w sprzęcie zabiegowym i diagnostycznym to źródło wielu korzyści, w tym:

  • gwarancji przetestowanych i certyfikowanych rozwiązań spełniających międzynarodowe normy medyczne,
  • uzyskania wyższego poziomu funkcjonalności dzięki zastosowaniu rozwiązań Intelligent Care Solutions™,
  • pewności niezawodności systemów popartej ponad 30 latami doświadczenia.

Celem tworzenia dodatkowych możliwości regulacji w sprzęcie zabiegowym i diagnostycznym jest nie tylko poprawa ergonomii pracy personelu medycznego. Z uwagi na starzenie się społeczeństwa, w szczególności w połączeniu z rosnącą tendencją do otyłości, zachodzi potrzeba dostarczania rozwiązań, które są wytrzymałe i podnoszą komfort życia pacjentów. Systemy siłownikowe LINAK przyczyniają się do zapewnienia zarówno komfortu, jak i płynnej, niezawodnej regulacji wysokości oraz położenia oparć pleców i nóg.

Zgodność z międzynarodowymi normami medycznymi
Wszystkie produkty marki LINAK do zastosowań w obszarze zabiegów i diagnostyki spełniają międzynarodowe normy medyczne, pozwalając w łatwy sposób sprostać wymogom rynku. Zanim trafią na rynek, wszystkie rozwiązania są poddawane rygorystycznym testom. W ten sposób zapewniamy producentom sprzętu przewagę na silnie konkurencyjnym rynku.

Podnoszenie wartości dzięki rozwiązaniom Intelligent Care Solutions
Niezależnie od tego, czy napęd jest realizowany przez podstawową konfigurację siłownika, czy też bardziej zaawansowany układ, ruch siłownika LINAK jest zawsze płynny i cichy, a samo urządzenie kompaktowe. Komfort użytkownika można jednak zwiększyć jeszcze bardziej. Rozwiązania Intelligent Care Solutions umożliwiają wprowadzenie akcesoriów, takich jak np. moduł ważenia, mechanizm masażu i przyrząd serwisowy SDT, które pozwalają właścicielom przewidywać i planować czynności serwisowe, co pozwala uniknąć kosztownych przestojów.

Partnerska współpraca oparta na wiedzy i doświadczeniu w zakresie zastosowań
Od ponad 30 lat firma LINAK z uwagą słucha głosu interesariuszy i współpracuje z producentami, aby tworzyć wartość zarówno dla pacjentów, jak i opiekunów na całym świecie. Globalna obecność firmy LINAK oznacza, że obsługa, wsparcie i wiedza specjalistyczna są zawsze w zasięgu ręki.

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Funkcjonalność i przemyślana konstrukcja leżanek i stołów zabiegowych z regulacją wysokości play-icon

Funkcjonalność i przemyślana konstrukcja

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

Bezpieczna opieka nad pacjentem w oparciu o rozwiązania na bazie systemów LINAK do elektrycznych podnośników pacjenta play-icon

Bezpieczna opieka nad pacjentem w oparciu o rozwiązania na bazie systemów LINAK do elektrycznych podnośników pacjenta

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Więcej o leżankach i stołach

Funkcjonalność i ergonomia to wymogi stawiane współczesnym leżankom zabiegowo-diagnostycznym.

Więcej o fotelach dentystycznych

Systemy na bazie siłowników LINAK zapewniają płynną regulację i komfort foteli dentystycznych.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt