Skontaktuj się z Nami Tutaj
Opieka

LINAK LIFT™

Nowoczesne, wydajne i proste w obsłudze rozwiązanie LINAK przeznaczone do podnośników pacjenta.

Podnośniki pacjenta

LIFT™

Nowe rozwiązanie LIFT™

Czytaj więcej

Systemy siłowników do podnośników pacjenta

Obecnie dwa trendy rysują się bardzo wyraźnie. Przyszłość stoi pod znakiem wyzwań, jakimi są postępujące starzenie się społeczeństwa i rosnąca liczba osób cierpiących na otyłość. Obydwie grupy będą wymagać szerzej zakrojonej opieki. Równocześnie wprowadzane są kolejne, coraz ostrzejsze przepisy dotyczące wydajności i bezpieczeństwa sprzętu medycznego. Niemniej wszyscy pacjenci mają niezmiennie prawo do należytej opieki. Zastosowanie siłowników LINAK® w podnośnikach pacjenta lub podnośnikach z pozycji siedzącej do stojącej to rozwiązanie zapewniające płynny i wytrzymały napęd o dużej sile oraz przynoszące szereg innych korzyści, takich jak:

  • lepsza ergonomia, wyższy komfort i bezobsługowa eksploatacja;
  • produkty spełniające obowiązujące normy, ułatwiające klientom uzyskanie wymaganych aprobat
  • współpraca z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu;

Bez względu na to, czy potrzebne jest standardowe rozwiązanie w zakresie podnoszenia, czy też zaawansowany system do podnośników pacjenta oferujący szereg inteligentnych funkcji, oferta firmy LINAK stanowi gwarancję dostępu do sprawdzonych rozwiązań. Siłowniki o dużym udźwigu i stabilna, wyważona konstrukcja z separatorem nóg gwarantują płynność ruchu. Akcesoria podnoszące wartość, takie jak np. przyrząd serwisowy (SDT)  sprawiają, że opieka dzienna jest tańsza, a czas przestojów podnośnika ograniczony do niezbędnego minimum.

Poprawa ergonomii i ograniczenie konserwacji do minimum
Dążenie do wyeliminowania zagrożeń związanych z podnoszeniem jest kwestią kluczową dla całego sektora opieki. Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom. W ten sposób zapewniamy bezawaryjne działanie podnośników pacjenta w trakcie całego okresu eksploatacji. Nasze rozwiązania z zabezpieczeniem na wypadek awarii gwarantują bezpieczną pracę podnośników pacjenta, natomiast przyrząd serwisowy (SDT) umożliwia odczyt danych o stanie urządzenia i pozwala planować czynności serwisowe zgodnie z ustawowymi terminami. A wszystko to z myślą o poprawie komfortu zarówno podopiecznych, jak i personelu.

Systemy siłowników zapewniające zgodność z obowiązującymi normami
Przepisy dotyczące bezpieczeństwa w aplikacjach medycznych są stale zaostrzane. Sprzęt, taki jak podnośniki pacjenta, musi posiadać określone certyfikaty i atesty. Bezpieczeństwo pacjenta jest dla nas w LINAK priorytetem. Nasze systemy siłowników są poddawane testom i posiadają świadectwa zgodności z międzynarodowymi normami medycznymi (w tym m.in. IEC 60601-1: 2005 (3. edycja), ANSI/AAMI ES60601-1:2005 (3. edycja) oraz CAN/CSA-22.2 nr 60601-1:2008). Ma to na celu zapewnienie klientom w prosty sposób zgodności z normą EN10535 dla podnośników pacjenta.

Zaufany globalny partner z wieloletnim doświadczeniem
Oferta firmy LINAK to nie tylko szeroki wachlarz produktów. To także wsparcie globalnej sieci biur handlowych, rozwijanej systematycznie w ciągu ponad 30 lat naszej działalności. Dzięki niej firma LINAK może wspierać swoich klientów w niemal każdym zakątku globu, oferując im produkty, wsparcie i dogłębną znajomość lokalnego rynku. Bez względu na to, czy potrzebne jest standardowe rozwiązanie, czy też zaawansowany system lub partner do współpracy nad nowym rozwiązaniem, oferta firmy LINAK w pełni sprosta zróżnicowanym wymaganiom.

Czytaj więcej
System do podnośników pacjenta

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

play-icon

Łączność — podnieś swój profil dzięki rozwiązaniu LIFT™

play-icon

Projekt - Podnieś swój profil dzięki rozwiązaniu LIFT™

play-icon

Bezpieczeństwo - Podnieś swój profil dzięki rozwiązaniu LIFT™

play-icon

Prostota — podnieś swój profil dzięki rozwiązaniu LIFT™

play-icon

Szybkość - Podnieś swój profil dzięki rozwiązaniu LIFT™

play-icon

LA20 - The Movie

Film poświęcony siłownikowi LA40 play-icon

LA40

Pliki

Broszura poświęcona rozwiązaniu LIFT™

Rozwiązanie LIFT™ potrzebuje systemu LINAK. Nowoczesne napędy nowej generacji do podnośników pacjenta z systemami LIFT40™, LIFT40+™ i LIFT50™

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Rozwiązania dla opieki medycznej

Rozwiązania oparte na zastosowaniu siłowników LINAK zapewniają płynną regulację ruchu podnośników pacjenta i różnych typów łóżek medycznych z dodatkowymi funkcjami, takimi jak oświetlenie pod łóżkiem, czujnik wilgoci czy przycisk wezwania opiekuna.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.