Skontaktuj się z Nami Tutaj
Opieka

Podnośniki pacjenta w sektorze opieki

Siłowniki LINAK umożliwiają podnoszenie, regulację separatora nóg oraz płynny ruch zawiesi w podnośnikach pacjenta.

Zobacz film
Podnośniki pacjenta

Systemy siłowników do podnośników pacjenta

Obecnie dwa trendy rysują się bardzo wyraźnie. Przyszłość stoi pod znakiem poważniejszych wyzwań, jakimi są postępujące starzenie się społeczeństwa i rosnąca liczba osób cierpiących na otyłość. Obydwie grupy będą wymagać szerzej zakrojonej opieki. Systematycznie wprowadzane są kolejne, coraz ostrzejsze przepisy dotyczące wydajności sprzętu i narzędzi medycznych. Niemniej wszyscy pacjenci mają niezmiennie prawo do należytej opieki. Zastosowanie siłowników LINAK w podnośnikach pacjenta zapewnia wydajne podnoszenie, któremu towarzyszy płynny ruch. Przynosi to szereg konkretnych korzyści.

  • Lepsza ergonomia, wyższy komfort i niemal bezobsługowa eksploatacja
  • Produkty spełniające obowiązujące normy ułatwiające klientom uzyskanie wymaganych aprobat
  • Możliwość współpracy z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu

Bez względu na to, czy potrzebne jest proste rozwiązanie w zakresie podnoszenia, czy też zaawansowany system oferujący szereg inteligentnych rozwiązań, oferta firmy LINAK pozwala stworzyć atrakcyjne rozwiązanie dopasowane do produktu klienta. Mocne siłowniki podnoszące i stabilna, wyważona konstrukcja z separatorem nóg gwarantują płynność ruchu. Akcesoria zwiększające wartość, takie jak przyrząd serwisowy SDT, sprawiają, że opieka dzienna jest tańsza, a czas przestojów podnośnika ograniczony został do niezbędnego minimum.

Poprawa ergonomii i ograniczenie konserwacji do minimum
Dążenie do wyeliminowania zagrożeń związanych z podnoszeniem jest kwestią kluczową dla całego sektora opieki. Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom. W ten sposób zapewniamy bezpieczeństwo obsługi podnośników pacjenta w trakcie całego okresu eksploatacji. Nasze rozwiązania z zabezpieczeniem na wypadek awarii gwarantują bezpieczną pracę podnośników pacjenta. Przyrząd serwisowy SDT umożliwia odczyt danych o stanie urządzenia i pozwala planować czynności serwisowe zgodnie z ustawowymi terminami. A wszystko to z myślą o poprawie komfortu zarówno pacjentów, jak i personelu.

Systemy zapewniające zgodność z obowiązującymi normami
Przepisy w zakresie bezpieczeństwa pacjenta i personelu są stale zaostrzane. Sprzęt, taki jak podnośniki pacjenta, musi posiadać określone certyfikaty i atesty. Bezpieczeństwo pacjenta jest dla nas w LINAK priorytetem. Systemy siłowników LINAK są poddawane testom i posiadają świadectwo zgodności z międzynarodowymi normami medycznymi – IEC 60601-1: 2005 (3. edycja), ANSI/AAMI ES60601-1:2005 (3. edycja) oraz CAN/CSA-22.2 nr 60601-1:2008. Ma to na celu zapewnienie klientom w prosty sposób zgodności z normą EN10535 dla podnośników pacjenta.

Ponad 30 lat budowanego globalnie doświadczenia
Oferta firmy LINAK to nie tylko szeroki wachlarz produktów. To także wsparcie globalnej sieci biur handlowych, rozwijanej systematycznie w ciągu ponad 30 lat naszej działalności. Dzięki temu firma LINAK może wspierać swoich klientów w niemal każdym zakątku globu, oferując im produkty, wsparcie i dogłębną znajomość lokalnego rynku. Bez względu na to, czy potrzebne jest proste rozwiązanie, czy też zaawansowany system lub partner do współpracy nad nowym rozwiązaniem, oferta firmy LINAK w pełni sprosta zróżnicowanym wymaganiom.

Czytaj więcej
System do podnośników pacjenta
LINAK: Bezpieczeństwo przenoszenia pacjentów play-icon

LINAK: Bezpieczeństwo przenoszenia pacjentów

LINAK: Akumulatory i skrzynki kontrolne do podnośników pacjenta play-icon

LINAK: Akumulatory i skrzynki kontrolne do podnośników pacjenta

LINAK: Pilot do podnośnika pacjenta play-icon

LINAK: Pilot do podnośnika pacjenta

Film poświęcony siłownikowi LA40 play-icon

LA40

Nowy ergonomiczny pilot LINAK HB30 do podnośników pacjenta play-icon

Nowy ergonomiczny pilot LINAK HB30 do podnośników pacjenta

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Pliki

Systemy siłowników do podnośników pacjenta

Bezpieczne przenoszenie pacjenta i prawidłowa ergonomia. System do podnośników pacjenta to gwarancja uproszczenia produkcji, użytkowania oraz serwisowania. Bezpieczeństwo pacjenta jest dla nas w LINAK priorytetem.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Rozwiązania dla opieki medycznej

Rozwiązania oparte na zastosowaniu siłowników LINAK zapewniają płynną regulację ruchu podnośników pacjenta i różnych typów łóżek medycznych z dodatkowymi funkcjami, takimi jak oświetlenie pod łóżkiem, czujnik wilgoci czy przycisk wezwania opiekuna.

Czytaj więcej

Systemy do podnośników pacjenta

Systemy siłownikowe LINAK umożliwiają płynne podnoszenie i regulację podnośników pacjenta, zapewniając wzrost bezpieczeństwa i ergonomii pracy personelu medycznego. Specyfikacja systemu zależy od potrzeb i wymagań klienta. Nacisk położony może zostać na moc, prędkość, poziom hałasu lub liczbę kanałów (siłowników). Domyślnie systemy LINAK zapewniają napęd podnośników pacjenta w trzech różnych konfiguracjach, z których każda umożliwia zastosowanie kilku różnych rozwiązań. Mowa tu o konfiguracjach: podstawowej, średnio zaawansowanej lub zaawansowanej.

Filmy poświęcone podnośnikom pacjenta

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w podnośnikach pacjenta.

LINAK: Bezpieczeństwo przenoszenia pacjentów play-icon

LINAK: Bezpieczeństwo przenoszenia pacjentów

LINAK: Akumulatory i skrzynki kontrolne do podnośników pacjenta play-icon

LINAK: Akumulatory i skrzynki kontrolne do podnośników pacjenta

LINAK: Pilot do podnośnika pacjenta play-icon

LINAK: Pilot do podnośnika pacjenta

Film poświęcony siłownikowi LA40 play-icon

LA40

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

Nowy ergonomiczny pilot LINAK HB30 do podnośników pacjenta play-icon

Nowy ergonomiczny pilot LINAK HB30 do podnośników pacjenta

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.