Skontaktuj się z Nami Tutaj
Opieka

Krzesła prysznicowe

Rośnie zapotrzebowanie na wielofunkcyjne krzesła prysznicowe przeznaczone do kąpieli pod prysznicem i higieny osobistej. Zastosowanie rozwiązań na bazie siłowników LINAK w nowoczesnych krzesłach prysznicowych zapewnia większą swobodę projektowania i większe możliwości personalizacji, a także dodatkowe funkcje bezpieczeństwa.

Krzesła prysznicowe z produktami LINAK

Dowiedz się, jak działają krzesła prysznicowe i odkryj zalety rozwiązania LINAK.

Dowiedz się więcej

Rozwiązanie systemowe do krzeseł prysznicowych

Krzesła prysznicowe zaprojektowane z myślą o różnych ruchach mogą ułatwić codzienną pracę oraz zwiększyć wydajność opiekunów. Potężne napędy zapewniają opiekunom lepszą ergonomię pracy w trudnych warunkach podnoszenia.

Rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych to źródło wielu korzyści, w tym:

  • Krzesła prysznicowe z wydajną regulacją wysokości
  • Lepsza ergonomia
  • Lepsza jakość życia użytkownika

Możliwość zapewnienia mniejszej ilości osób do opieki nad pacjentami to sprawdzony fakt w szpitalach, domach opieki i placówkach. Wymaga to narzędzi i wyposażenia, które będą wspomagać codzienną pracę, optymalizując ergonomię i wydajność, a jednocześnie chroniąc godność użytkownika.

Elektryczny ruch w krzesłach prysznicowych zapewnia wielostopniową regulację siedziska, oparcia pleców i/lub nóg, aby pomóc opiekunowi w codziennej pracy, eliminując w ten sposób konieczność podnoszenia ciężkich przedmiotów i poprawiając ergonomię. Ruchy wspomagane przez siłowniki elektryczne LINAK przyczyniają się do większej satysfakcji z pracy.

Wyższa wydajność dzięki wykorzystaniu krzeseł prysznicowych do codziennych czynności higienicznych to optymalizacją kosztów ze względu na łatwość obsługi i mniejsza liczba osób potrzebnych do wykonania pracy, a jednocześnie mniejsza liczba urazów wśród pracowników.

Skorzystaj z niezawodnego rozwiązania systemowego
Bogata oferta produktowa LINAK zapewnia dużą elastyczność. W przypadku gdy system musi obsługiwać kilka lub kilkanaście złożonych ruchów, kompatybilność produktu zapewnia pełną satysfakcję w każdej sytuacji. Firma LINAK dokłada wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom stawianym krzesłom prysznicowym z rozwiązaniami systemowymi, zarówno w zakresie prostej, jak i zaawansowanej personalizacji.

Ergonomia
Regulowane krzesła są bardzo ważne dla opiekunów, ponieważ muszą oni z wysiłkiem pomagać użytkownikowi w codziennych czynnościach. Wielokierunkowa regulacja i możliwość dostosowania krzeseł do indywidualnych potrzeb to cechy niezbędne do zachowania ergonomii pracy opiekuna. Brak zasobów i długoterminowa perspektywa związana z rosnącą liczbą osób starszych sprawiają, że jeszcze ważniejsze staje się zastosowanie odpowiedniego sprzętu i zapewnienie ergonomii pracy.

Jakość życia
Zastosowanie produktów LINAK w krzesłach prysznicowych pozwala zwiększyć niezależność i bezpieczeństwo użytkowników, zapewniając im większą wygodę, a nawet umożliwiając wzięcie prysznica w łazience bez pomocy opiekuna.

Czytaj więcej

Rozwiązania dla opieki medycznej

Rozwiązania oparte na zastosowaniu siłowników LINAK zapewniają płynną regulację ruchu podnośników pacjenta i różnych typów łóżek medycznych z dodatkowymi funkcjami, takimi jak oświetlenie pod łóżkiem, czujnik wilgoci czy przycisk wezwania opiekuna.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.