Skontaktuj się z Nami Tutaj
Opieka

Domowe łóżka medyczne

Systemy siłowników LINAK zapewniają niezawodną i cichą regulację wysokości łóżka i oparcia pleców w domowych łóżkach medycznych oraz umożliwiają wprowadzenie dodatkowych funkcji.

Domowe łóżka medyczne

Systemy siłowników do domowych łóżek medycznych

Wyjście naprzeciw rosnącym wyzwaniom demograficznym oznacza poszukiwanie nowych sposobów zapewnienia opieki osobom starszym. Na szczęście rozwój nowoczesnych technologii stwarza nowe możliwości, pozwalające zapewnić coraz większej liczbie pacjentów właściwą opiekę w warunkach domowych. Nie tylko odciąża to personel szpitala, ale także pozwala podopiecznym przebywać w bliskim im otoczeniu, w którym czują się bezpiecznie dzięki dostępności niezawodnych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Siłowniki LINAK zapewniają producentom domowych łóżek medycznych odpowiednie narzędzia do tworzenia niezawodnych rozwiązań i budowania istotnej przewagi konkurencyjnej na wymagającym rynku.

  • Sprawdzone i przetestowane systemy zapewniające niezawodne działanie i łatwe do utrzymania w czystości
  • Szeroka gama produktów z możliwością wprowadzenia funkcji zwiększających wartość rozwiązania
  • Możliwość współpracy z globalnym partnerem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem

Wraz z postępującym starzeniem się społeczeństwa rośnie liczba osób cierpiących na demencję. Wiąże się to z dużym obciążeniem domów opieki i koniecznością podjęcia istotnych wysiłków zmierzających do zapewnienia podopiecznym odpowiedniego sprzętu, a tym samym warunków do samodzielnego funkcjonowania przez możliwie najdłuższy czas. Dzięki rozwiązaniom na bazie siłowników LINAK producenci domowych łóżek medycznych mogą oferować modele w wersji standardowej lub wyposażone w różnego rodzaju systemy do niezawodnej regulacji położenia i rozmaite funkcje zwiększające poczucie bezpieczeństwa użytkownika łóżka.

Systemy zapewniające zgodność z normami medycznymi
Zanim trafią na rynek, wszystkie systemy LINAK są poddawane rygorystycznym testom dla zapewnienia długiej żywotności i bezawaryjnego działania oraz zgodności z międzynarodowymi normami medycznymi, takimi jak EN60601. Ponadto systemy LINAK umożliwiają oferowanie produktów objętych nawet pięcioletnią gwarancją i dostępnych ze stopniem szczelności IPx6 Washable.

Domowe łóżko medyczne dostosowane do potrzeb klienta
W szerokiej ofercie produktowej LINAK znaleźć można zarówno podstawowe rozwiązania z napędem zapewniającym płynną regulację wysokości łóżka i oparcia pleców, jak i bardziej zaawansowane systemy wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, takich jak system wykrywania pustego łóżka, czujnik wilgoci i oświetlenie pod łóżkiem. Wszystkie rozwiązania przeznaczone do domowych łóżek medycznych są dostępne z funkcjami dodatkowymi, takimi jak nakrętka bezpieczeństwa i klin, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa zarówno pacjenta, jak i opiekuna/osób odwiedzających.

Współpraca z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu
Od ponad 30 lat firma LINAK systematycznie opracowuje i modernizuje systemy elektrycznych siłowników liniowych do zastosowań w opiece medycznej. Czerpiąc z doświadczenia i korzystając z szerokiej gamy produktów, możemy oferować producentom partnerską współpracę w zakresie tworzenia nowych łóżek medycznych do zastosowań domowych. Nasza globalna obecność pozwala nam zapewnić zawsze aktualną wiedzę na temat rynku, krótkie czasy realizacji i lokalne wsparcie każdego klienta.

Czytaj więcej
System do domowych łóżek medycznych
Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Pliki

Więcej o łóżkach medycznych

Łóżko jest naturalnym punktem wyjścia dla poszukiwań innowacyjnych sposobów na zapewnienie osobom chorym większej niezależności. Oferta produktowa LINAK doskonale sprawdza się w rozwiązaniach wykorzystywanych w łóżkach medycznych.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Rozwiązania dla opieki medycznej

Rozwiązania oparte na zastosowaniu siłowników LINAK zapewniają płynną regulację ruchu podnośników pacjenta i różnych typów łóżek medycznych z dodatkowymi funkcjami, takimi jak oświetlenie pod łóżkiem, czujnik wilgoci czy przycisk wezwania opiekuna.

Czytaj więcej

Systemy do domowych łóżek medycznych

Rozwiązania oparte na zastosowaniu systemów siłownikowych LINAK zapewniają płynną regulację wysokości oraz oparć pleców i nóg w domowych łóżkach medycznych. Specyfikacja systemu LINAK zależy od potrzeb klienta. Nacisk położony może zostać na udźwig, prędkość, poziom hałasu, liczbę kanałów (siłowników) lub akcesoria. Firma LINAK dostarcza wszechstronne systemy – od podstawowych po zaawansowane – spełniające wszelkie potrzeby rynkowe.

Filmy poświęcone domowym łóżkom medycznym

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w domowych łóżkach medycznych. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.