Skontaktuj się z Nami Tutaj
Opieka medyczna

Rozwiązania dla opieki medycznej

Rozwiązania oparte na zastosowaniu siłowników LINAK zapewniają płynną regulację ruchu podnośników pacjenta i różnych typów łóżek medycznych z dodatkowymi funkcjami, takimi jak oświetlenie pod łóżkiem, czujnik wilgoci czy przycisk wezwania opiekuna.

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników dla sektora opieki medycznej

Wraz ze wzrostem oczekiwanej długości życia sprawą pilną staje się potrzeba zapewnienia osobom starszym należytej opieki. Współczesne szpitale dokładają starań, aby personel mógł pracować wydajniej i efektywnie zaspokajać potrzeby pacjentów wymagających natychmiastowej pomocy. Coraz powszechniejszym zjawiskiem jest opieka w warunkach pozaszpitalnych, co jednak wymaga inteligentnych rozwiązań dających podopiecznym poczucie bezpieczeństwa, a opiekunom możliwość zadbania o nich w odpowiedni sposób. Systemy siłownikowe LINAK to źródło wielu korzyści, w tym:

  • gwarancji bezpiecznych i sprawdzonych systemów z zastosowaniem siłowników,
  • możliwości wykorzystania elementów zintegrowanej inteligencji na potrzeby specjalistycznych zastosowań,
  • pewności niezawodności systemów popartej ponad 30 latami doświadczenia.

Sprawowanie opieki w warunkach pozaszpitalnych może być korzystne na wielu płaszczyznach. Dzięki temu szpitale mogą poświęcić więcej zasobów na leczenie ciężko chorych pacjentów, a podopieczni mogą przebywać w bliskim im otoczeniu, co sprzyja poprawie jakości ich życia. Systemy siłownikowe LINAK nie tylko zapewniają płynną regulację ruchu łóżek medycznych i podnośników pacjenta, ale także pozwalają na zastosowanie wielu dodatkowych inteligentnych rozwiązań, takich jak czujnik wilgoci czy oświetlenie pod łóżkiem.

Najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa

Zanim trafią na rynek, wszystkie rozwiązania oparte na zastosowaniu siłowników LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Produkty marki LINAK spełniają międzynarodowe normy medyczne. W ten sposób firma LINAK pragnie zapewnić producentom oryginalnego sprzętu przewagę konkurencyjną na silnie konkurencyjnym i uregulowanym rynku.

Podnoszenie wartości dzięki rozwiązaniom Intelligent Care Solutions™
Niezależnie od tego, czy napęd jest realizowany przez podstawową konfigurację siłownika, czy bardziej zaawansowany układ, ruch urządzeń LINAK, zamknięty w kompaktowej konstrukcji, jest zawsze płynny i cichy. Komfort użytkownika można jednak zwiększyć jeszcze bardziej. Rozwiązania Intelligent Care Solutions pozwalają na wprowadzenie dodatkowych akcesoriów, takich jak np. moduł ważenia, oświetlenie pod łóżkiem, czujniki wilgoci czy system wykrywania pustego łóżka. 

Partnerska współpraca oparta na wiedzy i doświadczeniu w zakresie zastosowań
Każdy pacjent jest inny. Zmieniające się trendy i okoliczności wymagają opracowania rozwiązań, które spełnią potrzeby przyszłych pacjentów. Od ponad 30 lat firma LINAK z uwagą słucha głosu interesariuszy i współpracuje z producentami oryginalnego sprzętu, aby tworzyć wartość zarówno dla pacjentów, jak i opiekunów na całym świecie. Globalna obecność firmy LINAK oznacza, że obsługa, wsparcie i wiedza specjalistyczna są zawsze w zasięgu ręki.

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

Bezpieczna opieka nad pacjentem w oparciu o rozwiązania na bazie systemów LINAK do elektrycznych podnośników pacjenta play-icon

Bezpieczna opieka nad pacjentem w oparciu o rozwiązania na bazie systemów LINAK do elektrycznych podnośników pacjenta

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Więcej o leżankach i stołach

Funkcjonalność i ergonomia to wymogi stawiane współczesnym leżankom zabiegowo-diagnostycznym.

Więcej o łóżkach medycznych

Łóżko jest naturalnym punktem wyjścia dla poszukiwań innowacyjnych sposobów na zapewnienie osobom chorym większej niezależności. Oferta produktowa LINAK doskonale sprawdza się w rozwiązaniach wykorzystywanych w łóżkach medycznych.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt