Skontaktuj się z Nami Tutaj
Meble wypoczynkowe

Łóżka wypoczynkowe

Systemy siłowników LINAK pozwalają producentom oferować szeroki wybór rozwiązań do płynnej regulacji położenia elementów łóżek wypoczynkowych.

Zobacz film
Łóżka wypoczynkowe

Odwiedź nasz wirtualny salon wystawowy

Chcesz sprawdzić, w jaki sposób rozwiązania na bazie siłowników mogą wprowadzić ruch do mebli wypoczynkowych, elementów wyposażenia wnętrza domowego i biurek?

Sprawdź teraz

Systemy na bazie siłowników elektrycznych do wszystkich typów łóżek wypoczynkowych

Wzrastająca w ostatnich dziesięcioleciach świadomość znaczenia prawidłowego snu dla poprawy zdrowia spowodowała większe zainteresowanie możliwościami podwyższenia komfortu łóżek. Klienci są teraz bardziej skłonni do inwestowania w wysokiej jakości meble, w tym łóżka, które służą nie tylko do spania, ale także często do czytania książek lub oglądania telewizji.

Rozwiązania LINAK przynoszą korzyści w postaci:

  • szerokiej gamy produktów do każdego rodzaju łóżka;
  • niezawodnych, mocnych i bezgłośnych systemów;
  • energooszczędnych i  ekologicznych siłowników. 

Łóżka wypoczynkowe umożliwiają takie ustawienie oparcia, które przyniesie ulgę bolącym plecom. Jedną z możliwości jest także wprowadzenie delikatnego masażu rozluźniającego napięte mięśnie, poprawiającego jakość snu i zapewniającego lepsze samopoczucie. Dyskretne oświetlenie pod łóżkiem  ułatwiające poruszanie się w ciemności to kolejna z funkcji podnoszących wartość rozwiązania. Systemy siłowników LINAK pozwalają na wprowadzenie wszystkich tych funkcji i dodatkowo oferują możliwość bezprzewodowej obsługi za pomocą pilota lub aplikacji na tablet lub smartfon.

Współpraca z doświadczonym partnerem i dostęp do szerokiej gamy rozwiązań
Niezależnie od tego, czy preferowany jest system oparty na zastosowaniu siłowników podwójnych, czy też siłowników liniowych i skrzynki kontrolnej, nasza oferta pozwala stworzyć odpowiednie rozwiązanie. Efektem ponad 30 lat nieustannego doskonalenia w LINAK jest najbogatszy asortyment sprawdzonych i przetestowanych produktów spełniających obowiązujące normy. Rozwiązania LINAK zapewniają pełną swobodę dopasowania do każdej konstrukcji łóżka i są intuicyjne w obsłudze przez użytkownika.

Wyłącznie sprawdzone i przetestowane rozwiązania na bazie siłowników
Wybór siłowników LINAK pod kątem łóżek wypoczynkowych świadczy o poważnym podejściu do zagadnienia trwałości. Aby zagwarantować bezawaryjne działanie przez długi okres eksploatacji rozwiązania, nasze produkty są poddawane serii wymagających testów. Możliwość utrzymania hałasu na minimalnym poziomie zapewniamy już na etapie projektowania. Testy dają pewność, że siłowniki zapewniają niezmiennie najwyższy udźwig bez względu na obciążenie.

Większe korzyści związane z niższym zużyciem energii
Wzrost zapotrzebowania na rozwiązania, które zużywają mało energii i nie zużywają jej prawie wcale w trybie gotowości, utorował drogę do powstania technologii LINAK® ZERO™. Dodatkowo zastosowanie w systemach LINAK części niezawierających PCW czyni je najbardziej ekologicznymi systemami w branży.

Czytaj więcej
System do łóżek wypoczynkowych

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Pliki

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Opcje cyfrowej obsługi łóżek z regulacją – ustalaj położenie elementów łóżka za pomocą urządzenia mobilnego

Aplikacja Bed Control™ pozwala na bezprzewodową obsługę napędów łóżka. W broszurze przedstawiono możliwości i funkcje aplikacji LINAK Bed Control™ oraz opisano, jak w prosty sposób spersonalizować aplikację lub wykorzystać pakiet Software Development Kit do dostosowania aplikacji do identyfikacji wizualnej firmy.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Poznaj sześć powodów, dla których – w każdym wieku i na co dzień – warto mieć łóżko wypoczynkowe z elektryczną regulacją. Dzięki wyjątkowej wygodzie i większej funkcjonalności łóżka wypoczynkowego z elektryczną regulacją każdego dnia można czuć się znacznie bardziej komfortowo.

Zastosowania w meblach wypoczynkowych

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK zapewniają komfortowy ruch w różnego typu meblach wypoczynkowych, takich jak łóżka, fotele rozkładane i sofy.

Czytaj więcej

Filmy poświęcone łóżkom wypoczynkowym

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w łóżkach wypoczynkowych. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.