Skontaktuj się z Nami Tutaj
Meble wypoczynkowe

Łóżka wypoczynkowe

Systemy siłowników LINAK pozwalają producentom oferować szeroki wybór rozwiązań do płynnej regulacji położenia elementów łóżek wypoczynkowych.

Łóżka wypoczynkowe

Systemy na bazie siłowników elektrycznych do wszystkich typów łóżek wypoczynkowych

Wzrastająca w ostatnich dziesięcioleciach świadomość znaczenia prawidłowego snu dla poprawy zdrowia spowodowała większe zainteresowanie możliwościami podwyższenia komfortu łóżek. Klienci są obecnie bardziej skłonni do inwestowania w wysokiej jakości meble, w tym łóżka z regulacją, które służą nie tylko do spania, ale także do czytania książek lub oglądania telewizji.

Rozwiązania LINAK przynoszą korzyści w postaci:

  • szerokiej gamy produktów do każdego rodzaju łóżka — czy to ze stelażem listwowym, czy materacem sprężynowym;
  • niezawodnych, mocnych i bezgłośnych systemów;
  • Energooszczędne siłowniki 

Łóżka wypoczynkowe z regulacją umożliwiają takie ustawienie oparcia, które przyniesie ulgę bolącym plecom. Jedną z możliwości jest także wprowadzenie delikatnego masażu rozluźniającego napięte mięśnie, poprawiającego jakość snu i zapewniającego lepsze samopoczucie. Dyskretne oświetlenie pod łóżkiem ułatwiające poruszanie się w ciemności, to kolejna z funkcji podnoszących wartość tego rozwiązania. Systemy siłowników firmy LINAK pozwalają na wykorzystanie wszystkich tych funkcji oraz dodatkowo oferują możliwość obsługi za pomocą pilota i głosu lub aplikacji, przeznaczonej na tablety lub smartfony.

Współpraca z doświadczonym partnerem i dostęp do szerokiej gamy rozwiązań
Niezależnie od tego, czy preferujesz rozwiązanie na bazie dwóch siłowników, czy rozwiązanie oparte na siłownikach liniowych, nasza oferta sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Ponad 30 lat ciągłego rozwoju pozwoliło firmie LINAK na stworzenie szerokiej oferty wypróbowanych i przetestowanych produktów, spełniających aktualne normy. Obecne rozwiązania firmy LINAK zapewniają pełną swobodę dopasowania do każdej konstrukcji łóżka, a ich obsługa jest niezwykle intuicyjna. Nie ma znaczenia, czy będzie to łóżko ze stelażem listwowym czy materacem sprężynowym — oferujemy systemy odpowiednie dla obu typów rozwiązań.

Wyłącznie sprawdzone i przetestowane rozwiązania na bazie siłowników
Wybór siłowników LINAK do regulowanego łóżka wypoczynkowego pokazuje, że trwałość jest Twoim priorytetem. Aby zagwarantować bezawaryjne działanie przez długi okres eksploatacji rozwiązania, nasze produkty są poddawane serii wymagających testów. Możliwość utrzymania hałasu na minimalnym poziomie zapewniamy już na etapie projektowania.

Większe korzyści związane ze zmniejszonym zużyciem energii
Wzrost zapotrzebowania na rozwiązania zużywające niewielkie ilości energii, które w trybie gotowości nie zużywają jej wręcz wcale, utorował drogę do powstania technologii LINAK® ZERO™. Dodatkowo zastosowanie w systemach LINAK części niezawierających PCW czyni je najbardziej ekologicznymi systemami w branży.

Czytaj więcej
System do łóżek wypoczynkowych

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Pliki

Przegląd produktów segmentu HOMELINE

Poznaj szeroką gamę systemów i produktów segmentu LINAK HOMELINE do łóżek i foteli rozkładanych z regulacją położenia.

Opcje cyfrowej obsługi łóżek z regulacją – ustalaj położenie elementów łóżka za pomocą urządzenia mobilnego

Aplikacja Bed Control™ pozwala na bezprzewodową obsługę napędów łóżka. W broszurze przedstawiono możliwości i funkcje aplikacji LINAK Bed Control™ oraz opisano, jak w prosty sposób spersonalizować aplikację lub wykorzystać pakiet Software Development Kit do dostosowania aplikacji do identyfikacji wizualnej firmy.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Poznaj sześć powodów, dla których – w każdym wieku i na co dzień – warto mieć łóżko wypoczynkowe z elektryczną regulacją. Dzięki wyjątkowej wygodzie i większej funkcjonalności łóżka wypoczynkowego z elektryczną regulacją każdego dnia można czuć się znacznie bardziej komfortowo.

Zastosowania w meblach wypoczynkowych

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK zapewniają komfortowy ruch w różnego typu meblach wypoczynkowych, takich jak łóżka, fotele rozkładane i sofy.

Czytaj więcej

Filmy poświęcone łóżkom wypoczynkowym

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w łóżkach wypoczynkowych. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt