LINAK jako partner

Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców. Chcemy być partnerem dla naszych klientów. 

Jako partner firma LINAK oferuje swoim klientom dużo więcej niż tylko sprzedaż produktów. Naszym celem jest zapewnienie klientom wartości dodanej w postaci innowacyjnych rozwiązań, wiedzy, najwyższej jakości wykonania oraz globalnej obecności.

Innowacyjność
Od chwili wprowadzenia na rynek pierwszego produktu nie ustajemy w dostarczaniu klientom kolejnych innowacyjnych rozwiązań. To właśnie w dużym stopniu innowacyjności zawdzięczamy swoją obecną pozycję. Innowacyjne rozwiązania powstają w odpowiedzi na potrzeby klientów.

W swojej działalności staramy się wykraczać poza rolę dostawcy podzespołów. Swoim klientom oferujemy partnerstwo strategiczne, w którym kluczowymi elementami są: prace badawczo-rozwojowe, obsługa posprzedażowa, logistyka, produkcja i marketing.

Wiedza
W LINAK skupiamy się na swojej głównej specjalizacji – na rozwiązaniach na bazie siłowników elektrycznych. Niemniej w każdym z  czterech odrębnych  segmentów dużą wagę przywiązujemy także do potrzeb klientów, znajomości rynku oraz wiedzy na temat zastosowań.

Doskonała znajomość trendów obowiązujących na rynku przekłada się na najwyższą funkcjonalność naszych rozwiązań.

Produkcja według światowych standardów
W zakładach LINAK powstają produkty najwyższej jakości. Naszym celem jest uzyskanie pozycji lidera branży, zarówno w wymiarze ilościowym, jak i jakościowym. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na zastosowanie modelu produkcji LEAN we wszystkich jej aspektach. Takie podejście zapewnia najwyższą jakość produktów, usług i dostaw.

Globalna obecność
Nasi klienci pochodzą z różnych stron świata. Chcąc być bliżej nich, tak aby móc lepiej im służyć, stworzyliśmy sieć oddziałów i lokalnych dystrybutorów.