Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 22 marca 2024

Dobre rzeczy przychodzą trójkami! Panel biurkowy DPI ponownie z nagrodą

Tym razem wzornictwo produktowe LINAK doceniła kapituła prestiżowego konkursu iF Design Awards 2024. Jesteśmy szczególnie dumni z tego wyróżnienia, ponieważ postępowe wzornictwo i myśl techniczno-projektowa są integralną częścią naszego DNA.

Panel biurkowy LINAK DPI z nagrodami za wzornictwo: Logotypy Red Dot, iF Design Award i German Innovation Award

Gdy powstała nowa seria paneli biurkowych DPI, wiedzieliśmy że stworzyliśmy coś wyjątkowego, co zdobędzie uznanie naszych klientów i użytkowników ich produktów. Gdy myśl techniczna i koncepcja wzornicza łączą się w tak bardzo innowacyjne i eleganckie rozwiązanie, w którym forma i funkcja harmonijnie ze sobą współgrają, to musi ono być po prostu na medal.

Z tym większą przyjemnością przyjmujemy wyróżnienie od niezależnych organizacji, takich jak Red Dot i German Innovation Awards, które nagradza naszą pracę nad stworzeniem tych produktów.

 

Nagroda za wzornictwo

Tym razem intuicyjny panel biurkowy LINAK® DPI został wyróżniony nagrodą iF Design Award 2024 za nowoczesną stylistykę, wbudowane rozwiązanie antykolizyjne i funkcjonalność dla użytkownika.

Panel biurkowy LINAK DPI na blacie i odznaka iF Design Award 2024
 
Stworzyliśmy panel w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce bez tradycyjnych przycisków obsługowych. W zwykłym panelu biurkowym przyciski są zawsze wynikiem kompromisu; są one rzadko intuicyjne w obsłudze i nie pozwalają wyjść poza określone schematy wzornicze i konstrukcyjne. Dlatego tym razem postanowiliśmy wprowadzić możliwość obsługi za pomocą aplikacji.
Nicki Pedersen, kierownik ds. produktu w dziale Innovation and Design w LINAK.

Co roku do konkursu iF DESIGN AWARD zgłaszanych jest około 11 000 projektów. To tutaj najbardziej wyjątkowe osiągnięcia wzornicze autorstwa producentów i pracowni z ponad 100 krajów rywalizują o nagrody.

 

Spełnia wszystkie oczekiwania

Kapituła konkursu iF Design Award ocenia nie tylko walory wzornicze produktu, ale także jego funkcjonalność, innowacyjność i wpływ na środowisko naturalne. Panel biurkowy DPI spełnia wszystkie wymagania. Innowacyjny i elegancki panel DPI do biurek z regulacją wysokości łączy w jednym urządzeniu ergonomiczną konstrukcję z intuicyjną obsługą za pomocą funkcji odchylenia i wbudowaną technologią antykolizyjną.


Intuicyjny i łatwy w obsłudze

 

Panel DPI to pierwszy panel biurkowy ze zintegrowanym czujnikiem antykolizyjnym, który pozwala zapobiec kolizji i uszkodzeniu biurka oraz przedmiotów w jego bezpośrednim otoczeniu. To rozwiązanie eliminuje konieczność doposażenia biurka w inne zabezpieczenia chroniące przed kolizją, co w praktyce oznacza mniej dodatkowego okablowania.

Wraz z aplikacją „Desk Connect” panel DPI zapewnia użytkownikom pełną kontrolę nad biurkiem i doskonały komfort użytkowania.

 

Awangardowy

Przy każdym kolejnym projekcie myślimy przyszłościowo, starając się ocenić wpływ, jaki nasze nowe rozwiązanie wywrze na producentów, ich klientów i otaczający nas świat.

 

Dążymy do wyznaczania nowych standardów rynkowych i budowania nowej jakości poprzez nasze produkty w całym łańcuchu wartości, a uznanie niezależnej kapituły i wyróżnienie w kolejnym konkursie potwierdzają, że zmierzamy we właściwym kierunku:

Producenci biurek odnoszą korzyść w postaci produktu o mniejszej liczbie podzespołów, co usprawnia procesy logistyczne i ułatwia montaż. Wszystko działa bezpośrednio po podłączeniu!

Konstruktorzy biurek odnoszą korzyść w postaci estetycznego rozwiązania, które swoim wyglądem pasuje do rozmaitych biurek - od standardowych po klasy premium.

Właściciele i użytkownicy biurek odnoszą korzyść w postaci ergonomicznego miejsca pracy. Użytkownicy mogą regulować ustawienie biurka bez odrywania wzroku od ekranu. Właściciele biurek chronią swoją inwestycję dzięki zabezpieczeniu przed uszkodzeniem, które sprawia, że biurko zachowuje swoją funkcjonalność przez dłuższy okres czasu.

 

Więcej informacji o panelach biurkowych serii DPI można znaleźć na stronach produktów. DPI1K i DPI1C (z wyświetlaczem)

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt