Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 5 lipca 2022

Ochrona na linii frontu

W miarę pojawiania się nowych szczepów COVID, potrzeba higieny w dzisiejszych środowiskach opieki medycznej pozostaje najważniejsza. Dzięki LINAK Protect™ nieustannie opracowujemy rozwiązania, które zminimalizują infekcje drobnoustrojami ze skażonych powierzchni. Najnowszy dodatek do naszego portfolio przenosi walkę na linię frontu, dodając dodatkową warstwę ochrony do produktów, z którymi użytkownicy końcowi mają najczęściej do czynienia — i które stwarzają największe ryzyko zakażenia krzyżowego.

LINAK Protect™ — lekarze trzymają ręce na poręczy łóżka szpitalnego.

Minimalizacja ryzyka w każdym punkcie kontaktu

Pilot HB80 i panel obsługowy ACO mają teraz specjalną powierzchnię z dodatkiem antybakteryjnym. W połączeniu z istniejącymi procedurami wycierania, ta dodatkowa warstwa ochrony może negatywnie wpływać na bakterie, które mogą zanieczyścić powierzchnie urządzeń. Ochrona antybakteryjna to ważny dodatek do każdego systemu higieny, stanowiący kolejną barierę dla infekcji.

Część szerszego obrazu

Oczywiście sama ochrona antybakteryjna nie może zatrzymać zakażenia krzyżowego. Jednak w połączeniu ze standardowymi praktykami, takimi jak częste mycie rąk, wycieranie oraz mycie i dezynfekcja, może przyczynić się do zmniejszenia częstości zakażeń. Będąc częścią portfolio LINAK Protect™, rozszerza możliwości ochrony już od pierwszego kontaktu.

Nieustanne zaangażowanie w higienę

Od ponad 25 lat pomagamy zapobiegać infekcjom dzięki produktom, które są odporne na mycie i dezynfekcję — a kilka lat temu podnieśliśmy poprzeczkę w zakresie trwałej higieny dzięki naszej gamie komponentów DURA™, które są 5 razy trwalsze niż wymagają istniejące normy. Zarówno teraz, jak i w przyszłości, nasze produkty — od rozwiązań odpornych na intensywne wycieranie po częste mycie maszynowe — będą przyczyniać się do ograniczania do minimum infekcji mikrobiologicznych wskutek kontaktu ze skażoną powierzchnią. Nasze nowe elementy obsługowe z ochroną przeciwdrobnoustrojową stanowią najnowsze osiągnięcie w naszym stałym zaangażowaniu w rozwiązywanie przyszłych wyzwań opieki medycznej.

Więcej informacji na temat rozwiązań LINAK Protect™ można znaleźć na stronie: www.linak.pl/odpornośćnamycie

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt