Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 24 stycznia 2020

Zyskaj większą moc na potrzeby regulacji położenia w sprzęcie medycznym

Nowa skrzynka przyłączeniowa LINAK® PJB4 pozwala na wprowadzenie do napędów na bazie siłowników, przeznaczonych do zastosowań w sprzęcie medycznym, do trzech wydajnych akumulatorów litowo-jonowych BA21 (3x 2.25 Ah).

Zyskaj większą moc na potrzeby regulacji położenia w sprzęcie medycznym

Aby uniknąć kabli i przewodów plączących się po podłodze, coraz więcej szpitali korzysta ze stołów operacyjnych, foteli zabiegowych i innych rozwiązań z zasilaniem akumulatorowym. Zmniejsza to ryzyko uszkodzenia kabli i równocześnie zwiększa zakres ruchu sprzętu. Z myślą o zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności i umożliwieniu doboru odpowiedniej pojemności zestawu akumulatorowego, LINAK® wprowadza do swojej oferty nową skrzynkę przyłączeniową. PJB4.

Duży zastrzyk mocy dla urządzeń mobilnych
Skrzynka przyłączeniowa PJB4 pozwala zwiększyć pojemność układu zasilania akumulatorowego dzięki możliwości podłączenia do trzech wydajnych baterii litowo-jonowych BA21. Dysponując mocą zapewnianą przez 3 akumulatory o pojemności 2,25 Ah każdy, można korzystać z zasilanego przez nie urządzenia przez cały dzień i ładować dopiero w nocy.

Zintegrowanie z istniejącym systemem siłowników
Zadbaliśmy o to, aby model PJB4 doskonale pasował do istniejących systemów regulacji położenia na bazie napędów LINAK®. Nowa skrzynka współgra z pozostałymi produktami LINAK nie tylko pod względem wzorniczym, ale także konstrukcyjnym, wykorzystując dokładnie te same wsporniki montażowe. System zarządzania kablami jest równie intuicyjny i prosty w montażu.

Zgodność z wymogami obowiązujących norm i certyfikatów
Skrzynka przyłączeniowa PJB4 posiada wszystkie niezbędne atesty i jest w pełni zgodna z wymogami obowiązujących norm, a nawet w pewnym stopniu je wyprzedza. Jako że wiele systemów na bazie siłowników do zastosowań w nowoczesnym sprzęcie medycznym jest wykonanych w standardzie IPX6 Washable DURA™, zadbaliśmy również o to, aby nowa skrzynka spełniała te same kryteria szczelności.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości zastosowania skrzynki PJB4 lub innych produktów z oferty LINAK®, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.