Wiadomości 28 listopada 2019

Personalizowana aplikacja Bed Control promuje i kreuje wizerunek marki

Aplikacja LINAK® Bed Control™ w wersji spersonalizowanej przyczynia się w znacznym stopniu do budowania rozpoznawalności marki własnej producenta lub marki klienta. Wystarczy kilka prostych kroków, aby marka, która jest nieodłącznym atrybutem produktu, stała się znacznie bardziej widoczna.

Wyobraź sobie, że w czasie zmiany położenia elementów łóżka wypoczynkowego  za pomocą aplikacji Bed Control klient zawsze widzi Twoje logo i barwy firmowe, a gdy chce dowiedzieć się więcej na temat aplikacji lub produktu, jest przekierowywany na Twoją stronę internetową.

Krótko mówiąc: dla klienta będzie jasne, kto wyprodukował łóżko i komu zawdzięcza komfort, którego doświadcza. Właśnie takie korzyści oferuje LINAK – wystarczy kilka prostych kroków. To jednak nie wszystko!

Personalizacja aplikacji = promocja marki
Dzięki możliwości spersonalizowania aplikacji Bed Control logo i innymi elementami identyfikacji wizualnej firmy, producenci łóżek wypoczynkowych mogą budować znajomość marki wśród klientów, a ich łóżka nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Opcje personalizacji obejmują:

  • Logo: Zmień logo w wyglądzie aplikacji.
  • Kolor: Zmień kolor tła.
  • Odsyłacze do witryny internetowej: W menu „O aplikacji” znajdują się dwie sekcje: Informacje o produkcie i Wsparcie. Sam decydujesz, do którego miejsca na stronie skierować użytkownika

Najnowsza aktualizacja aplikacji Bed Control oferuje dostęp do wielu nowych rozwiązań i podnosi wartość dotychczasowych funkcji dowolnego pilota LINAK z technologią bezprzewodową Bluetooth®.

Wśród nich jest zintegrowany przewodnik z diagnostyką błędów, który ułatwia użytkownikowi konfigurację ustawień łóżka i zarazem buduje w użytkowniku obraz marki jako intuicyjnej i wysokiej jakości.  W jaki sposób?

  • Przewodnik rozwiązywania problemów zawiera najczęściej występujące błędy i pokazuje użytkownikowi krok po kroku, w jaki sposób je rozwiązać.
  • Liczba zgłoszeń serwisowych od użytkowników ulega ograniczeniu do niezbędnego minimum.

Mówiąc dosłownie: pomoc jest w zasięgu ręki!

Twoja marka = przyjazność w użytkowaniu
Podsumowując: Najnowsza aktualizacja aplikacji Bed Control oferuje dostęp do większej liczby funkcji i nowych opcji, takich jak cichy alarm i funkcja wyboru łóżka, bez uszczerbku dla intuicyjności i prostoty obsługi.

Więcej informacji na temat technicznych aspektów aplikacji można znaleźć w artykule „Nowa, bardziej funkcjonalna odsłona aplikacji LINAK Bed Control”. To rozwiązanie, które Ty możesz spersonalizować.

Aplikacja LINAK Bed Control w wersji personalizowanej
 

Od czego zacząć?
Tylko kilka kroków dzieli Cię od zaprezentowania marki Twoim klientom. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy skontaktować się z lokalnym oddziałem LINAK .


Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.