Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 14 listopada 2019

Podnieś prestiż swojej marki dzięki spersonalizowanej aplikacji

Skorzystanie z pełnej gamy możliwości, jak daje opcja personalizacji aplikacji LINAK® Desk Control™, jest skutecznym sposobem promocji marki własnej lub marki klienta. Oto, co oferuje.

Spersonalizowane aplikacje Desk Control

Aktualny postęp w dziedzinie rozwiązań cyfrowych często wiąże się z korzystaniem z takiej czy innej aplikacji na smartfony. Na całym świecie tysiące systemów biurkowych z regulacją położenia łączy się z aplikacją LINAK® Desk Control™, która pozwala użytkownikowi obsługiwać biurko w wymiarze cyfrowym i zapewnia dostęp do statystyk obrazujących wykorzystanie biurka do pracy siedząco-stojącej.

Dodatkową przydatną opcją aplikacji Desk Control jest możliwość jej personalizacji. Aby wypromować swoją markę, możesz:

  • wybrać kolor dopasowany do barw firmowych
  • wstawić własne logo
  • dodać odsyłacz do swojej witryny internetowej
  • lub zaproponować wszystkie te opcje swojemu klientowi!

Krótko mówiąc, aplikacja LINAK® Desk Control™ w wersji spersonalizowanej przyczynia się teraz w jeszcze większym stopniu do budowania rozpoznawalności marki własnej producenta lub marki klienta.

Nowy interfejs użytkownika: z naciskiem na statystyki
Tradycyjna aplikacja LINAK do obsługi biurek pozwala użytkownikowi regulować wysokość blatu biurka przy pomocy smartfona. W rzeczywistości to tylko jedna z wielu jej funkcji. W najnowszej wersji aplikacji zostały wprowadzone istotne zmiany. Teraz użytkownicy mogą ustalać osobiste cele, odbierać motywujące powiadomienia i w prosty sposób śledzić własne postępy w ciągu dnia za pośrednictwem interfejsu statystyk. Co ostatecznie przyczynia się do kształtowania dobrych nawyków podczas pracy przy biurku.

Aby sprawdzić, co jeszcze oferuje użytkownikom nowa aplikacja Desk Control™, zachęcamy do obejrzenia filmu: Nowa wersja aplikacji Desk Control z naciskiem na statystyki użytkownika.

Prosty sposób zaznaczenia obecności marki
Poprzez spersonalizowanie wyglądu aplikacji Desk Control™ można jasno pokazać użytkownikom, kto zaprojektował biurko z regulacją wysokości. Równocześnie można pójść o krok dalej i dodać własne logo do wybranego panelu DPG. Taki „pakiet indywidualny ” w sposób całkowity i jednoznaczny identyfikuje markę w oczach użytkownika biurka.

Spersonalizowane aplikacje Desk Control
 

Wydaje się to proste. I takie jest! Ewentualna nieznajomość technologii cyfrowych lub obawy związane z brakiem kompetencji w tej dziedzinie nie są w tym przypadku problemem. LINAK zapewnia wszelkie niezbędne wsparcie, a łatwość, z jaką można spersonalizować aplikację Desk Control, zaskoczy każdego.

Jeżeli jesteś gotowy, aby uczynić swoją markę widoczną i rozpoznawalną, skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK .

Aplikacja zawsze w aktualnej wersji
Spersonalizowana aplikacja jest oparta na standardowym oprogramowaniu LINAK® Desk Control™, więc razem z nim podlega automatycznej aktualizacji. Wszelkie aktualizacje lub nowe funkcje standardowej aplikacji LINAK zostaną udostępnione także dla wersji spersonalizowanej. Wszystkie aktualizacje są wnikliwie testowane pod kątem zgodności produktów LINAK z obsługą technologii Bluetooth® Low Energy.

Jedynym zadaniem posiadacza spersonalizowanej aplikacji jako jej wyłącznego właściciela jest załadowanie aplikacji w sklepach App Store i/lub Google Play.

Więcej na temat aplikacji Desk Control™ można dowiedzieć się tutaj.
  

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.