Wiadomości 31 października 2019

HC40: Oświetlenie drogi w ciemności dla jeszcze większej wygody

Wbudowana latarka włączana przez potrząśnięcie, którą oferują piloty serii HC40 w wersji Advanced, to tylko jedno z rozwiązań zwiększających funkcjonalność pilota obsługowego. Pozwól się oświecić i sprawdź, dlaczego oświetlenie odgrywa nieodłączną i zaskakująco ważną rolę w zapewnieniu wygody korzystania z pilotów z serii HC40 – poprzez podświetlenie przycisków, światło wyświetlacza i inne tego typu funkcje.

Pojawienie się smartfonów wywołało zmianę odczuwalną dla wszystkich. Niespodziewanie funkcjonalność i związane z nią oczekiwania nabrały nowego znaczenia, które wykroczyło poza to, co oferowały urządzenia jednofunkcyjne. Ta zmiana znalazła odzwierciedlenie nie tylko w rozmaitych obszarach życia codziennego w postaci np. systemów zdalnego sterowania oświetleniem czy zestawem kina domowego, ale także na naszym rynku. Obecnie od pilotów do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia oczekuje się znacznie większych udogodnień.

Na podstawie szeroko zakrojonych badań można stwierdzić, że użytkownicy potrzebują pilota, który będzie miał ODPOWIEDNIE funkcje. Wierzymy, że udało nam się znaleźć rozwiązanie optymalne w postaci HC40 FRAME™ Advanced i HC40 TWIST™ Advanced.

Wystarczy potrząsnąć!
W tradycyjnych pilotach z funkcją latarki, latarka jest włączana przeznaczonym do tego dodatkowym przyciskiem funkcyjnym. A co, jeśli można by go pominąć? Czy można zaprojektować pilota, który byłby bardziej elegancki i równocześnie bardziej przyjazny w obsłudze ? Odpowiedzią na te pytania jest latarka włączana przez potrząśnięcie, którą wprowadziliśmy do pilotów serii HC40 w wersji Advanced.

 

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu dostępnego na naszej stronie internetowej, w którym zostały przedstawione pozostałe moduły oświetleniowe dostępne w naszych urządzeniach.

Więcej informacji na temat pilotów serii HC40 można znaleźć na stronie www.linak.com/hc40 .

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.