Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 21 października 2019

MEDICA 2019: Najnowsze rozwiązania w dziedzinie systemów elektrycznej regulacji położenia

Po raz kolejny firma LINAK będzie obecna na międzynarodowych targach MEDICA w Düsseldorfie. W trakcie tego wydarzenia chcemy pokazać innowacyjne rozwiązania w zakresie regulacji przeznaczone do zastosowań w sektorze opieki medycznej.

Oto krótka zapowiedź tego, co przygotowaliśmy z myślą o targach MEDICA 2019. Na osoby zainteresowane pełną ofertą czekamy w Düsseldorfie w dniach 18 – 21 listopada na stoisku F11 w Hali 14. Do zobaczenia na miejscu.

Podnośnik pacjenta

Od JUMBO™ do LIFT™ – historia systemów do podnośników pacjenta
25 lat temu na rynku pojawił się pierwszy, kompletny system siłowników do podnośników pacjenta . System LINAK® JUMBO™ nie tylko umożliwiał producentom zaopatrzenie się we wszystkie podzespoły napędu u jednego dostawcy, ale także wyznaczył zupełnie nowy standard rynkowy w dziedzinie kontroli jakości i testowania produktów. Teraz przyszedł czas poznać jego następcę, nowe rozwiązanie LINAK® LIFT.

 
LA20

Zgrabny, kompaktowy i niezawodny
Zapotrzebowanie na rozwiązania, które zapewnią szeroko pojęte bezpieczeństwo, ergonomię i komfort w opiece medycznej stale wzrasta. Równocześnie przestrzeń dostępna dla wprowadzenia napędu elektrycznego często pozostaje ograniczona. To właśnie z myślą o takich zastosowaniach powstał nowy siłownik liniowy LA20  LINAK.

 
LC3

LC3 – cicha niczym trzepot ptasich skrzydeł
Wiele urządzeń medycznych wymaga zastosowania napędu, który jest cichy, delikatny i zarazem bardzo mocny. Nowa kolumna podnosząca LC3 spełnia szereg kryteriów, które pozwalają stosować ją jako napęd np. w fotelach zabiegowych, stołach operacyjnych, sprzęcie rentgenowskim i innych urządzeniach diagnostycznych. Na targach MEDICA 2019 zaprezentujemy nową wersję LC3 .

 
MEDICA 2019

Odwiedź nas na targach MEDICA 2019
Więcej informacji o wspomnianych nowościach z naszej oferty można znaleźć w gazetce przygotowanej na targi MEDICA lub na stoisku F11 w Hali 14.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.