Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 15 sierpnia 2019

Więcej możliwości i lepsza funkcjonalność nowej aplikacji Bed Control™

Aplikacje na smartfony na stałe zagościły w codziennym życiu ludzi na całym świecie. Nowa aktualizacja aplikacji LINAK® Bed Control™ oferuje właścicielom łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia szereg praktycznych udogodnień i wprowadza nowe funkcje.

Konfiguracja alarmu w aplikacji Bed Control

Regulacja elementów łóżka wypoczynkowego to już nie tylko możliwość podnoszenia i opuszczania oparcia dla pleców. Najnowsza aktualizacja aplikacji LINAK® Bed Control oferuje dostęp do wielu nowych rozwiązań i funkcji oraz znacznie bardziej intuicyjny przewodnik z diagnostyką błędów.

Nowość: możliwość regulacji wybranej strony łóżka
Tym, co prawdopodobnie najbardziej odróżnia najnowszą wersję aplikacji od poprzedniej, jest funkcja wyboru łóżka. Pozwala ona użytkownikowi regulować położenie tylko jednej strony łóżka, obu stron niezależnie lub obu stron równocześnie. Dzięki temu można lekko unieść oparcie pleców tylko po jednej stronie łóżka, na przykład, kiedy druga osoba chrapie.

Zapisanie w pamięci aplikacji każdego z łóżek pod inną nazwą uprości wyszukanie, obsługę i regulację wybranej strony łóżka.

Aplikacje LINAK Bed Control
 

Nowość: alarm z aktywacją ruchu lub mechanizmu masażu
Zaktualizowana aplikacja obsługuje dodatkowo funkcję cichego alarmu. Alarm można skonfigurować, tak aby o ustalonej porze budził użytkownika dyskretnymi wibracjami lub delikatnym uniesieniem oparcia pleców do wybranej pozycji.

Cichy alarm jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego i hałaśliwego budzika. Budzi przyjemnie i – co równie ważne – nie zakłóca snu drugiej osoby śpiącej w tym samym łóżku.

Zintegrowany przewodnik z diagnostyką błędów
Pomoc techniczna z diagnostyką błędów jest ściśle związana z kodami błędów w systemie. Oznacza to, że system nie wyświetla jedynie kodu błędu na ekranie, lecz sygnalizuje problem i równocześnie podpowiada, jak go rozwiązać. Prosto sformułowane informacje są podawane w języku angielskim lub w jednym z siedmiu innych języków aplikacji.

Diagnostyka błędów w nowej aplikacji Bed Control jest znacznie prostsza. Gdy system zgłosi problem, użytkownik może:

  1. potwierdzić błąd i skorygować go zgodnie ze wskazówkami, na przykład usuwając nadmierne obciążenie, jeżeli na takie wskazuje komunikat o błędzie, lub
  2. uruchomić przewodnik rozwiązywania problemów.

Przewodnik rozwiązywania problemów zawiera najczęściej występujące błędy i pokazuje użytkownikowi krok po kroku, w jaki sposób je rozwiązać. Podpowiada, na przykład, jak przeprowadzić ponowne parowanie systemu łóżka z aplikacją lub jakie czynności należy kolejno wykonać po przywróceniu zasilania. Można powiedzieć, że rozbudowana wersja narzędzi diagnostycznych pozwoli ograniczyć do niezbędnego minimum liczbę zgłoszeń serwisowych od użytkowników. To się nazywa pomoc – dosłownie – w zasięgu ręki!

Personalizacja aplikacji sposobem na budowanie rozpoznawalności marki
Dzięki możliwości spersonalizowania aplikacji Bed Control logo i innymi elementami identyfikacji wizualnej firmy, producenci łóżek wypoczynkowych mogą budować znajomości marki wśród klientów, a ich łóżka nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

Aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji LINAK® Bed Control lub możliwości dostosowania jej do specyfiki marki, zachęcamy do kontaktu z lokalnym oddziałem firmy LINAK®.

Aplikacja Bed Control jest dostępna do pobrania w sklepie internetowym w wersji na platformy Android i iOS.

Google Play

Apple Store

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.