Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 18 czerwca 2019

Interzum 2019 - spotkaliśmy się w świecie ruchu

Na targach interzum 2019 firma LINAK zaprezentowała zarówno producentom biurek do pracy stojąco-siedzącej, jak i konstruktorom luksusowych łóżek wypoczynkowych wiele rozwiązań nowej generacji do mebli z regulacją położenia. Na stoisku można było zobaczyć nowe produkty i rozwiązania oraz porozmawiać o nowatorskich koncepcjach. Dla nieobecnych przygotowaliśmy krótkie podsumowanie.

Rozwiązania do biurek z kompletną ramą, kolumny podnoszące w różnych kolorach, zaawansowane piloty do obsługi łóżek wypoczynkowych i wyjątkowe konstrukcje czekały na gości, którzy tłumnie odwiedzali stoisko LINAK® podczas tegorocznej edycji targów interzum w Kolonii. Była to znakomita okazja, aby na własne oczy zobaczyć najnowszą ofertę dedykowaną dla mebli z regulacją położenia.

Tworząc razem możemy więcej
Tegoroczna ekspozycja była zwieńczeniem prac nad nowymi napędami i akcesoriami do nich i zarazem zapowiedzią kolejnych – do zastosowań w domu i w pracy. Migawki z tego wydarzenia prezentujemy w materiale filmowym. W LINAK wyznajemy przekonanie, że nie ma dwóch dokładnie takich samych użytkowników i dlatego tylko będąc „razem w świecie ruchu” możemy stworzyć wyjątkową ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Aby uzyskać więcej informacji o nowościach, które zaprezentowaliśmy podczas targów interzum 2019, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK.

HC40 FRAME i HC40 TWIST

Nowy pilot do łóżek wypoczynkowych, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników.
W tym roku jedną z głównych atrakcji ekspozycji firmy LINAK® był nowy pilot HC40. Jest on nie tylko bardzo funkcjonalny, ale i niezwykle ergonomiczny. I jest dostępny w dwóch wersjach – HC40 FRAME™ i HC40 TWIST™.
W obu wersjach, funkcje i konstrukcja pilota są wynikiem wnikliwej analizy opinii użytkowników. To oznacza, że spośród dostępnych obecnie na rynku jest to najbardziej zorientowany na użytkownika pilot do łóżek wypoczynkowych.

 
Aplikacja LINAK

Ruch to zdrowsze środowisko pracy
Z niesłabnącym zainteresowaniem słuchamy opinii użytkowników o naszych produktach. Z nie mniejszą uwagą wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i całego rynku. Jako że rozwiązania cyfrowe na stałe zagościły w życiu użytkowników, nowe funkcje, produkty i całe systemy muszą spełniać ich aktualne potrzeby i wymagania.

Na stoisku targowym LINAK nasi goście sprawdzali m.in. jak działa aplikacja LINAK® Desk Control™ i aplikacja Bed Control do łóżek wypoczynkowych. Padło wiele interesujących pytań, z których wywiązały się ciekawe rozmowy – przede wszystkim na temat personalizacji aplikacji i możliwości wprowadzenia rozwiązań cyfrowych do nowych projektów.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.