Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 4 czerwca 2019

LINAK wprowadza nowe rozwiązanie systemowe do pomiaru wagi pacjenta w łóżku medycznym

Rozwiązanie systemowe do pomiaru wagi pacjenta jest przeznaczone dla szpitali i domów opieki. Składa się z modułu obliczeniowego dla pomiarów wagi (QLCI2 = Quad Load Cell Interface 2) i wyświetlacza w komplecie z pilotem obsługowym HB100 lub panelem dotykowym Attendant Control Touch (ACT).

Rozwiązanie systemowe LINAK do pomiaru wagi pacjenta jest przeznaczone dla szpitali i domów opieki, zwłaszcza w zastosowaniach w obrębie łóżek szpitalnych.

Umożliwia ono opiekunom kontrolowanie wagi ciała pacjentów w czasie, gdy ci przebywają w łóżku. Oszczędza to czas personelu i równocześnie zwiększa komfort pacjenta.

Rozwiązanie systemowe LINAK® do pomiaru wagi pacjenta w zastosowaniach medycznych składa się z modułu obliczeniowego Quad Load Cell Interface 2 (QLCI2) i wyświetlacza z jednostką obsługową. Może to być pilot obsługowy HB100 lub wielofunkcyjny panel dotykowy Attendant Control Touch (ACT). 

HB100
HB100 to pilot obsługowy z funkcją odczytu wartości pomiaru i systemem wykrywania pustego łóżka (OOB). Jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4" i intuicyjne w nawigacji menu.

ACT
Attendant Control Touch to w pełni funkcjonalny panel obsługowy z ekranem dotykowym i funkcją odczytu wartości pomiaru. Panel ACT jest wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 9,5” z przyciskami do obsługi siłowników i dostępem do inteligentnych funkcji.

QLCI2
Moduł obliczeniowy Quad Load Cell Interface 2 (QLCI2) jest najważniejszą częścią systemu. Zbiera i zarządza danymi z czterech ogniw obciążnikowych, które następnie przesyła do jednostek obsługowych. QLCI2 jest dodatkowo wyposażony w moduł komunikacyjny, który obsługuje funkcję wezwania personelu w przypadku opuszczenia łóżka przez pacjenta.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.