Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 21 listopada 2018

MEDICA’18 — przyszłość opieki zdrowotnej z rozwiązaniami bezprzewodowymi

W listopadzie na targach 2018 MEDICA w Düsseldorfie (Niemcy) zaprezentowaliśmy wiele nowych pomysłów, produktów i rozwiązań. Firma LINAK® skupia się głównie na rozwiązaniach bezprzewodowych, IoT i nowych wydajnych siłownikach.

Największe na świecie wydarzenie przeznaczone dla personelu medycznego i producentów wyposażenia medycznego ponownie przyniosło nowe pomysły i nowe inspiracje dla branży opieki zdrowotnej.

Dla LINAK targi były miejscem rozmów i cennych uwag od klientów, sprzedawców i gości. Dały nam również możliwość pokazania, jak dostawcy rozwiązań dla sektora opieki zdrowotnej mogą wdrażać w życie najnowsze trendy dążąc do zastosowania bardziej zaawansowanego ruchu i szeroko wykorzystując dane.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach MEDICA’18 i przekazali nam swoje cenne opinie dotyczące rozwoju w zakresie rozwiązań zapewniających ruch.
 
Jeśli życzą sobie Państwo więcej szczegółów na temat produktów i rozwiązań pokazanych na tegorocznych targach, prosimy o kontakt z naszym lokalnym biurem. Z chęcią będziemy kontynuować rozmowy lub odpowiemy na nowe pytania. 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.