Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 5 listopada 2018

Przedstawiamy pilot HC05 w gumowej czarnej obudowie

Nowa wersja popularnego pilota HC05 rozszerza ofertę pilotów obsługowych LINAK do mebli wypoczynkowych. Klienci mają teraz możliwość wyboru między dobrze im znaną wersją w białym kolorze i błyszczącym wykończeniu a nową czarną obudową z matową gumową powierzchnią.

Pilot bezprzewodowy HC05

Zaprojektowany pierwotnie z myślą o obsłudze siłownika TD4 Standard, mały i lekki pilot HC05 stał się popularnym wyborem dla różnego rodzaju łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia. Dotychczas był dostępny tylko w białym kolorze w wersji błyszczącej. Teraz istnieje możliwość zamówienia pilota w nowym kolorze i nowym wykończeniu obudowy. Zapewnia to producentom łóżek większe spektrum możliwości projektowych.

Nowa obudowa posiada czarne gumowe wykończenie. Ciemny kolor nie tylko nadaje urządzeniu ekskluzywny wygląd, ale i sprawia, że ikony na przyciskach są lepiej widoczne. Gumowa powłoka HC05 jest nieco bardziej szorstka w dotyku, przyczyniając się do poprawy pewności uchwytu.

Błyszcząca biała obudowa pilota HC05 nadal jest wersją standardową.Po wprowadzeniu czarnego koloru z gumową powłoką, urządzenie jest teraz dostępne w dwóch wersjach do wyboru. 

Kompaktowy pilot Bluetooth® do obsługi podstawowych systemów
Pilot HC05 współpracuje z kilkoma różnymi systemami. Bez względu na to, czy projekt łóżka przewiduje zastosowanie systemu siłownikowego TWINDRIVE TD4, czy systemu na bazie siłowników pojedynczych ze skrzynką kontrolną CBH Advanced z adapterem Bluetooth®, pilot bezprzewodowy HC05 nada się idealnie. 

Jest wyposażony w baterie o długiej żywotności i zapewnia niezwykle proste parowanie elementów systemu w technologii Bluetooth®, umożliwiając regulację oparcia pleców lub nóg oraz wprowadenie napędu równoległego. Pilot HC05 jest ponadto wyposażony w przycisk dyskretnego oświetlenia pod łóżkiem, ułatwiającego odnalezienie w ciemności drogi powrotnej do łóżka.

Dowiedz się więcej na temat pilota bezprzewodowego HC05
 
Aby dowiedzieć się więcej na temat pilota LINAK® HC05, systemów siłownikowych TWINDRIVE TD4 i pozostałych rozwiązań do mebli wypoczynkowych, skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.