Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 19 września 2018

Więcej o technologii litowo-jonowej LINAK

Akumulatory litowo-jonowe LINAK do zastosowań medycznych zapewniają stabilną i niezawodną eksploatację urządzeń medycznych z regulacją położenia oraz nawet czterokrotnie dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi ogniwami ołowiowo-kwasowymi

Więcej o technologii litowo-jonowej LINAK

Akumulatory litowo-jonowe LINAK zapewniają stabilną i niezawodną eksploatację urządzeń medycznych z regulacją położenia, takich jak podnośniki pacjenta i podnośniki z pozycji siedzącej do stojącej, oraz nawet czterokrotnie dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi ogniwami ołowiowo-kwasowymi.

Mniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne
W LINAK wierzymy w sens tworzenia rozwiązań przyjaznych dla środowiska, a technologia litowo-jonowa jest kwintesencją tych działań. Nasze akumulatory litowo-jonowe cechuje mniejszy wpływ na środowisko naturalne w porównaniu z tradycyjnymi ogniwami ołowiowo-kwasowymi. Ich czterokrotnie dłuższa żywotność oznacza ograniczenie ilości wytwarzanych odpadów. Ponadto akumulator litowo-jonowy LINAK odznacza się większą pojemnością i jest o 40% lżejszy. Uzyskana w ten sposób redukcja całkowitych kosztów transportu przekłada się na znaczne zmniejszenie emisji CO2 w porównaniu z tradycyjnymi ogniwami. 

Optymalizacja w branży medycznej
Wprowadzenie akumulatora litowo-jonowego daje producentom możliwość tworzenia rozwiązań które będą odznaczać się mniejszym ciężarem i łatwą wymianą ogniwa. Sprzyja to optymalizacji procesów roboczych i zapewnieniu stabilnego działania funkcji podnoszenia w zastosowaniach medycznych, co przyczynia się do poprawy ergonomii pracy personelu medycznego we wszystkich zakątkach świata. 
Akumulatory litowo-jonowe BAJL o pojemności 2,25 Ah oraz o pojemności 4,50 Ah są przeznaczone do zastosowań medycznych i zostały stworzone specjalnie z myślą o wsparciu personelu opiekuńczego w jego codziennej pracy ze sprzętem medycznym, polegającej na częstym podnoszeniu nierzadko dużych ciężarów. Akumulatory litowo-jonowe LINAK pozwalają stworzyć zoptymalizowane środowisko pracy, w którym dostępny jest niezawodny i wysoko wydajny sprzęt z zasilaniem akumulatorowym.

Aby dowiedzieć się więcej na temat akumulatorów litowo-jonowych lub dowolnego innego produktu LINAK do zastosowań medycznych, skontaktuj się z lokalnym oddziałem firmy LINAK. 

 
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt