Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 11 lipca 2018

Elegancka i wytrzymała konstrukcja oraz niewielkie rozmiary. Oto nowy siłownik liniowy LA20.

Kompaktowe rozmiary nowego siłownika LA20 sprawiają, że jest on odpowiedni do wielu najróżniejszych zastosowań w branży opieki medycznej.

Siłownik liniowy LA20
Nowy siłownik LINAK LA20 to niewielki siłownik liniowy opracowany pod kątem pracy w trudnych warunkach we współczesnej branży medycznej, w której istnieje zapotrzebowanie na rozwiązania zapewniające napęd w warunkach ograniczonej ilości wolnej przestrzeni i określonych wymagań konstrukcyjnych. Duży jak na siłownik liniowy tej wielkości udźwig (do 2500 N przy pchaniu) stanowi gwarancję wydajności i doskonałych walorów użytkowych. Siłownik ten stanowi odpowiedź na potrzeby związane ze wzrostem wagi pacjentów i zwiększeniem zapotrzebowania na ergonomię w środowisku pracy. 

Ze względu na kompaktową konstrukcję model LA20 może zostać z łatwością dopasowany do każdego zastosowania w branży opieki medycznej w warunkach ograniczonej ilości wolnej przestrzeni lub zapotrzebowania na niewielkie rozmiary. Dodatkowym ułatwieniem jest wymienny kabel.   

LA20 to mocny i niezawodny siłownik liniowy z sygnałem zwrotnym położenia i elektrycznym zatrzymaniem w położeniu krańcowym. Parametry te zapewniają stabilność i niezawodność działania oraz długą żywotność urządzenia, a także bezpieczeństwo zarówno dla producenta wyposażenia oraz personelu medycznego, jak i dla pacjenta.

Aby dowiedzieć się więcej na temat siłownika LA20 lub dowolnego innego produktu LINAK do zastosowań medycznych, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK
 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.