Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 25 kwietnia 2018

Jeszcze lepsza obsługa za pomocą aplikacji Bed Control

Nowa aktualizacja aplikacji Bed Control oferuje możliwość regulacji położenia oparcia głowy i stóp oraz korzystania z funkcji masażu. Kreator konfiguracji pozwala użytkownikowi skonfigurować aplikację w kilku prostych krokach.

Aktualizacja pozwala nie tylko na łatwe konfigurowanie i parowanie systemu łóżka wypoczynkowego na bazie siłowników LINAK za pomocą smartfona lub tabletu, ale także na regulację położenia oparcia głowy i stóp za pomocą urządzenia mobilnego. Aktualizacja aplikacji LINAK Bed Control zamienia urządzenie mobilne w pełni funkcjonalnego pilota, który obsługuje do czterech ustawień oraz umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji, w tym pamięci, oświetlenia pod łóżkiem i masażu. Innymi słowy: dzięki tej aktualizacji aplikacja nadaje się do obsługi zarówno prostych, jak i zaawansowanych systemów siłowników z technologią Bluetooth® w łóżkach wypoczynkowych.

Precyzyjne ustalanie położenia za pomocą smartfona
Wprowadzenie trzeciego lub czwartego siłownika w rozwiązaniu do łóżek wypoczynkowych pozwala na regulację położenia oparcia nie tylko pleców i nóg, ale także głowy i stóp. Uwzględniono to w aplikacji, która umożliwia personalizację zapamiętanych pozycji w jeszcze szerszym zakresie.

Kreator konfiguracji i intuicyjna obsługa
Po uruchomieniu aplikacji Bed Control po raz pierwszy wyświetlony zostaje prosty i wyjątkowo intuicyjny przewodnik, który przeprowadza użytkownika przez wszystkie etapy parowania i konfiguracji systemu w łóżku z regulacją położenia. Po wykonaniu kilku kroków aplikacja jest gotowa do pracy.

Przewodnik pyta, ile siłowników znajduje się w łóżku i czy jest ono wyposażone w funkcję masażu. Po zakończeniu konfiguracji aplikacja wyświetla jedynie dostępne funkcje. W razie potrzeby zawsze można zmienić wprowadzone wcześniej ustawienia.

Jeżeli łóżko jest wyposażone w funkcję masażu, użytkownik może usiąść na łóżku, wejść do menu masażu i dostosować intensywność masażu do swoich potrzeb.

Strona aplikacji Bed Control
 

Personalizacja aplikacji Bed Control

Spersonalizuj swoją aplikację Bed Control
Uwidocznij nazwę swojej marki w sklepach z aplikacjami i w samej aplikacji. Obecnie możliwe jest spersonalizowanie aplikacji Bed Control na podstawie identyfikacji wizualnej firmy, co ma na celu budowanie znajomości marki za pomocą logo, kolorów i odsyłaczy.

Dowiedz się więcej na temat opcji personalizacji. 

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.