Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 23 kwietnia 2018

Odkrywaj szerokie możliwości projektowania z nowym uchwytem do konstrukcji typu bench

Uchwyt dostępny jest jako opcjonalne wyposażenie standardowe. Nowy uchwyt LINAK przeznaczony jest do kolumn podnoszących DESKLIFT® i ułatwia projektowanie biurek typu bench do pracy siedząco-stojącej. Uchwyt pasuje do kolumn o przekroju prostokątnym i kwadratowym.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie biurkami do pracy siedząco-stojącej w LINAK wprowadziliśmy do oferty standardowe rozwiązanie z myślą o tego rodzaju zastosowaniach: kolumny podnoszące DESKLIFT o przekroju prostokątnym i kwadratowym, oferowane jako opcjonalne wyposażenie standardowe, dostępne wraz z uchwytem do konstrukcji typu bench. Kolumny podnoszące zoptymalizowane pod kątem rozwiązań do biurek typu bench są teraz dostępne od ręki. 

Liczne warianty konstrukcyjne
W przypadku nowoczesnych stołów biurowych możliwe jest uzyskanie wielu wariantów konstrukcyjnych w oparciu o pięć kolumn podnoszących. Uchwyt jest dostępny dla:

  • Kolumn z obudową silnika o przekroju prostokątnym DL5 (dwuczęściowych), DL6 (trzyczęściowych) lub o przekroju kwadratowym DL19
  • Kolumn liniowych o profilu prostokątnym DL12 lub kwadratowym DL17

Uchwyt standardowy z myślą o swobodzie projektowania biurek typu bench
Uchwyt standardowy zapewnia łatwą integrację z różnymi rozwiązaniami stosowanymi w benchach i można do niego zamocować własną szynę łączącą. Ciągi nawiertów montażowych zapewniają pełną swobodę projektowania biurek typu bench z wykorzystaniem znanych kolumn podnoszących LINAK.  

Odkryj ofertę produktową LINAK
Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w obszarze technologii siłowników liniowych w LINAK wyznaczamy standardy dla biurek z elektryczną regulacją wysokości oraz możemy poszczycić się najszerszą ofertą produktową dla rynku mebli biurowych. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą segmentu DESKLINE®, aby uzyskać przegląd wysokiej jakości rozwiązań LINAK do stołów biurowych.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.