Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 20 kwietnia 2018

Dwie nowe skrzynki kontrolne z serii CO

Wprowadzenie przez LINAK do sprzedaży modeli CO41 i CO71 stanowi rozszerzenie platformy skrzynek kontrolnych, do której należy także model CO61; producent może teraz łatwiej wybrać skrzynkę kontrolną odpowiadającą jego potrzebom, a nowa seria zapewnia wiele możliwości.

Skrzynki kontrolne oferowane są w nowym standardzie LINAK ze stopniem szczelności IPX6 Washable DURA™, który oznacza, że urządzenia są wodoszczelne i przystosowane do mycia maszynowego w stopniu znacząco wyższym, niż przewidują aktualne normy.

Moc, liczne opcje oraz prosty montaż
CO61 i CO41 to czterokanałowe skrzynki kontrolne z technologią OpenBus™, oferujące intuicyjne zarządzanie kablami wprowadzone z myślą o wielu wariantach prostego montażu programowalnych systemów siłownikowych.
Skrzynka CO41 jest wyposażona w zasilacz impulsowy o mocy 120 W, a skrzynka CO61 – zasilacz impulsowy o mocy 200 W, co sprawia, że obie skrzynki kontrolne idealnie nadają się do szerokiej gamy zastosowań w rozwiązaniach dla szpitali i domów opieki. 
Model CO71 jest wyposażony w zasilacz impulsowy o mocy 350 W oraz moduł Bluetooth® z obsługą technologii CO-Link™. Wprowadzenie dodatkowej skrzynki kontrolnej do systemu powoduje podwojenie liczby dostępnych kanałów oraz uzyskanie dodatkowej mocy; obsługa odbywa się za pomocą pojedynczego panelu obsługowego. 

Idealny element konfiguracji analogowej
Platforma skrzynek kontrolnych to również skrzynki CA30 i CA40 – także ze stopniem szczelności IPX6 Washable DURA™, zabezpieczeniem przeciwzwarciowym, innowacyjnym zarządzaniem okablowaniem oraz uniwersalnym zasilaczem. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiemu ciężarowi oferują one szeroki wybór opcji montażu.

Pomysłowy wspornik pozwala na zamocowanie skrzynek kontrolnych w różnych położeniach, a wszystkie skrzynki kontrolne mogą korzystać z zasilania awaryjnego na bazie akumulatora, jeżeli wymagają tego warunki eksploatacji. Co najważniejsze: funkcje te wyznaczają nowy standard dla produktów LINAK.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.