Wiadomości 7 marca 2018

Ustalaj wysokość blatu biurka za pomocą aplikacji Desk Control na smartfony

Aplikacja LINAK Desk Control™ umożliwia regulację wysokości blatu biurka przy pomocy smartfona. Aplikacja zapewnia synchronizację danych z panelem biurkowym, umożliwia zapamiętanie preferowanych ustawień pozycji siedzącej i stojącej oraz wysyła przypomnienie o konieczności zmiany pozycji.

Czy jesteś gotowy na cyfrową rzeczywistość? Wystarczy połączyć smartfon z biurkiem przy pomocy aplikacji LINAK Desk Control™, aby odkryć bogactwo funkcji, które motywują do efektywnego wykorzystania biurka do pracy siedząco-stojącej. 

Aplikacje dostępne na urządzenia mobilne czynią życie łatwiejszym. Z myślą o pracownikach nowoczesnych biur stworzyliśmy aplikację Desk Control w wersji na platformy iOS i Android. Aplikacja zapamiętuje osobiste ustawienia użytkownika (np. preferowaną wysokość blatu) i umożliwia mu swobodne korzystanie ze wszystkich biurek wyposażonych w systemy LINAK kompatybilne z aplikacją. Użytkownik dysponujący smartfonem może w dowolnym miejscu skorzystać ze swoich spersonalizowanych ustawień.

Połącz smartfon z biurkiem przez Bluetooth 
Technologia bezprzewodowa Bluetooth® to most łączący aplikację Desk Control na urządzeniu mobilnym użytkownika z biurkiem. W zależności od rodzaju biurka użytkownik łączy się albo z panelem biurkowym (np. zaawansowanym panelem biurkowych DPG z wbudowanym modułem Bluetooth), albo ze skrzynką kontrolną LINAK CBD6S przy pomocy adaptera LINAK Bluetooth

Aby rozpocząć regulację położenia biurka przy pomocy smartfona:

  1. Pobierz bezpłatną aplikację Desk Control ze sklepu App Store lub Google Play.
  2. Włącz moduł Bluetooth w smartfonie.
  3. Uruchom aplikację Desk Control.
  4. Połącz aplikację z biurkiem.

Aplikacja Desk Control
Pamięć wysokości pozycji stojącej i siedzącej z funkcją przypomnienia
Przy pomocy aplikacji Desk Control użytkownik może sterować ruchem biurka w górę i w dół. Oprócz tego może ustawić i zapisać w pamięci aplikacji preferowaną wysokość blatu oraz skorzystać z oferowanej przez aplikację funkcji przypomnienia, która informuje użytkownika o konieczności zmiany pozycji podczas pracy przy biurku w oparciu o domyślnie zaprogramowane przedziały czasowe lub własne ustawienia. Aplikacja zapewnia synchronizację w obie strony danych dotyczących pozycji zapisanych w pamięci panelu biurkowego.
 

Automatyczny napęd dla użytkowników paneli biurkowych DPG
W biurkach wyposażonych w zaawansowany panel biurkowy DPG w pełnej wersji możliwe jest aktywowanie funkcji automatycznego napędu, która ułatwia regulację wysokość biurka do pracy siedząco-stojącej Dwukrotne przechylenie panelu DPG w górę lub w dół spowoduje automatyczne ustawienie biurka w wybranym położeniu. Ten sam efekt można uzyskać przy pomocy smartfona – wystarczy jedno dotknięcie!

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.