Wiadomości 25 stycznia 2018

Zachowanie dostępu do regulacji w łóżku wypoczynkowym podczas przerw w zasilaniu

Z punktu widzenia użytkownika końcowego zastosowanie siłownika TWINDRIVE LINAK TD4 w konstrukcji łóżka wypoczynkowego przekłada się na spokój wynikający z pewności, że elementy łóżka mogą zostać zawsze obniżone do położenia zapewniającego wygodę – nawet w razie przerwy w zasilaniu.

Posiadanie łóżka wyposażonego w system na bazie siłowników elektrycznych nie musi oznaczać, że w razie przerwy w zasilaniu użytkownik będzie musiał spędzić noc w pozycji półsiedzącej.  Nic takiego się nie zdarzy, jeśli napęd elektryczny zapewniają siłowniki TWINDRIVE TD4. Do systemów TD4 Standard i TD4 Advanced dołączony jest klucz imbusowy, za pomocą którego można zawsze obniżyć oparcie pleców i nóg mechanicznie w razie przerwy w zasilaniu. 

Obejrzyj krótki film instruktażowy poniżej, aby zyskać pewność, że Twój klient ma zawsze możliwość obniżenia łóżka z siłownikiem TD4 na czas odpoczynku w nocy.

Proste rozwiązanie z wygodnym prowadzeniem
Oznaczenia ze strzałkami na siłowniku TD4 wskazują dokładnie miejsce, w którym należy użyć klucza imbusowego, a także kierunek obrotu. Samo opuszczanie przebiega sprawnie i łatwo.

Żadnych dodatkowych narzędzi
Klucz imbusowy stanowi standardowe wyposażenie siłownika w wersji TD4 Advanced lub TD4 Standard. Oznacza to, że jest on nie tylko zawsze dostępny z produktem, ale także można go łatwo znaleźć i ponownie zamocować po zakończeniu użytkowania.

Zachowanie dostępu do regulacji w łóżku wypoczynkowym podczas przerw w zasilaniu
 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.