Wiadomości 18 stycznia 2018

Seria skrzynek kontrolnych CBH znajduje zastosowanie w meblach wypoczynkowych

Do sprzedaży trafiła właśnie skrzynka kontrolna LINAK CBH Advanced z trzema kanałami. Umożliwia ona nie tylko skonstruowanie łóżka wypoczynkowego z trzema siłownikami, ale także stwarza szereg możliwości w zakresie różnych rozwiązań.

Wprowadzenie skrzynki kontrolnej CBH Advanced z trzema kanałami daje możliwość podłączenia trzech siłowników, co oznacza, że możliwe jest uzyskanie konstrukcji łóżka wypoczynkowego z trzema opcjami regulacji. Jak widać, oferta skrzynek kontrolnych LINAK do łóżek wypoczynkowych stwarza obecnie jeszcze szersze możliwości w zakresie opracowywania nowych konstrukcji, na przykład prostszych z dwiema opcjami regulacji bądź też bardziej zaawansowanych z dodatkowymi opcjami regulacji i akcesoriami.

Trzy wersje – każdy znajdzie coś dla siebie
W skład serii skrzynek kontrolnych wchodzą obecnie:

  • CBH Basic – z myślą o prostych, podstawowych systemach do łóżek.
  • CBH Advanced: cztery kanały – z myślą o zaawansowanych łóżkach z funkcją masażu lub innymi akcesoriami.
  • CBH Advanced: trzy kanały –  z myślą o łóżkach z trzema opcjami regulacji i miejscem na proste akcesoria.

Mówiąc krótko: seria CBH obejmuje urządzenia w wersji zarówno podstawowej, jak i zaawansowanej, co przekłada się na uproszczenie projektowania wszelkiego rodzaju łóżek wypoczynkowych.

CBH Basic z myślą o prostych, ale trwałych rozwiązaniach
Dzięki skrzynce kontrolnej CBH Basic możliwe jest uzyskanie taniej, płynnej i cichej regulacji z wykorzystaniem dwóch siłowników LINAK. Umożliwia ona konstruowanie łóżek z oparciem pleców i nóg oraz z obsługą za pomocą pilota kablowego.

Zaawansowane rozwiązanie z trzema kanałami
W LINAK powstała skrzynka kontrolna CBH Advanced z trzema kanałami, która umożliwia wprowadzenie trzeciego siłownika. Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość tworzenia zaawansowanych systemów do łóżek wypoczynkowych z akcesoriami takimi jak listwa oświetleniowa z diodami LED. Zastosowanie komunikacji radiowej lub adaptera Bluetooth® pozwala na wykorzystanie bezprzewodowych pilotów obsługowych z funkcjami pamięci.

Pełny zakres regulacji z wieloma funkcjami
W przypadku osób, które poszukują zaawansowanego systemu z dostępem do kilku funkcji dodatkowych, takich jak oświetlenie pod łóżkiem czy napęd mechanizmu masażu, najlepszym rozwiązaniem jest skrzynka kontrolna CBH Advanced z czterema kanałami. Skrzynka ta oferuje dwa kanały do podłączania siłowników i dwa do podłączania napędów mechanizmu masażu. Ponadto istnieje możliwość połączenia skrzynek CBH Advanced ze sobą, co pozwala na stworzenie systemu z czterema opcjami regulacji: pleców, nóg, głowy i stóp. Krótko mówiąc: skrzynka CBH Advanced daje szansę na stworzenie idealnego łóżka wypoczynkowego.

Który produkt?

Seria skrzynek kontrolnych CBH znajduje zastosowanie w meblach wypoczynkowych

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.