Wiadomości 18 stycznia 2018

Nowa kolumna podnosząca DL19 do stanowisk roboczych oferuje siłę pchania na poziomie 1200 N w eleganckiej konstrukcji

W LINAK powstała wydajna kolumna podnosząca zapewniająca siłę pchania na poziomie 1200 N. Ta wersja siłownika DL19 nadaje się doskonale do wykorzystania w ciężkich stanowiskach roboczych, w których istnieje dodatkowo zapotrzebowanie na atrakcyjny wygląd.

Nowa kolumna podnosząca DESKLIFT™ DL19 w wariancie o sile 1200 N stanowi rozszerzenie oferty kolumn podnoszących do przemysłowych stanowisk roboczych. Odkryj swobodę projektowania ergonomicznych stanowisk roboczych zwiększających wydajność pracy i usprawniających logistykę.

Poprawa ergonomii może być kluczowym składnikiem polepszania warunków prowadzenia produkcji przemysłowej. Tam, gdzie z tego samego stanowiska korzysta kilka osób, które muszą podnosić ciężkie przedmioty, stanowiska robocze z regulacją wysokości ułatwiają zadbanie o optymalną pozycję ciała podczas pracy. 

Zapewnienie pracownikom optymalnej pozycji ciała w trakcie pracy oznacza poprawę nie tylko ergonomii, ale także warunków pracy, co przekłada się na zmniejszenie liczby dni nieobecności spowodowanej chorobą. 

Odkryj naszą szeroką ofertę kolumn podnoszących o dużym udźwigu
Właśnie rozszerzyliśmy naszą ofertę kolumn podnoszących do ciężkich biurek. W ofercie znalazła się trzyczęściowa kolumna podnosząca DL19, dostępna także w wersji o zwiększonej sile do 1200 N. Oferowana jest w eleganckiej konstrukcji o kwadratowym przekroju z obudową silnika i niewidocznymi okładzinami ślizgowymi. Urządzenie zapewnia szerokie możliwości projektowania stanowisk roboczych. 

Oprócz nowej kolumny DL19 w wersji o sile 1200 N do stworzenia stanowiska roboczego wykorzystać można także klasyczną kolumnę podnoszącą DL1A z prowadnicą kulową, kolumnę liniową o dużym udźwigu DL2 oraz kolumnę z obudową silnika DL6 o prostokątnym przekroju.

Wysoki poziom stabilności i maksymalna trwałość
Wszystkie kolumny podnoszące LINAK zostały poddane rygorystycznym próbom mającym na celu potwierdzenie najwyższego poziomu ich trwałości. Zapewniają one pełną niezawodność i bezobsługową eksploatację w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach i przy dużych obciążeniach.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.