Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 10 stycznia 2018

Identyfikacja wizualna firmy w aplikacji Bed Control

Spersonalizuj swoją aplikację Bed Control! Obecnie możliwe jest spersonalizowanie aplikacji Bed Control na podstawie identyfikacji wizualnej firmy, co ma na celu budowanie znajomości marki za pomocą logo, kolorów i odsyłaczy.

Wyobraź sobie, że w czasie zmiany położenia elementów łóżka wypoczynkowego za pomocą aplikacji Bed Control klient zawsze widzi Twoje logo i barwy firmowe, a gdy chce dowiedzieć się więcej na temat aplikacji lub produktu, jest przekierowywany na wybraną przez Ciebie stronę internetową. Właśnie takie korzyści oferuje LINAK. 

Personalizacja aplikacji Bed Control to doskonały sposób na budowanie rozpoznawalności marki wśród klientów poprzez dostosowanie wyglądu aplikacji do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Krótko mówiąc: dla klienta będzie jasne, kto wyprodukował łóżko i komu zawdzięcza komfort, którego doświadcza. 

Aplikacja Bed Control oferuje podstawowe funkcje pilota Bluetooth, ale teraz możesz także dostosować ją do potrzeb swojej marki. Opcje personalizacji obejmują:

  • Wstawić swoje logo: zmień logo w wyglądzie aplikacji.
  • Kolor: zmień kolor tła. Tekst i grafiki pozostaną białe.
  • Odsyłacze: na karcie informacji (About) dostępne są dwie sekcje: informacji o produkcie i wsparcia. W tym miejscu możesz dodać odsyłacze do wybranych treści.
Identyfikacja wizualna firmy w aplikacji Bed Control
 

Wygoda obsługi i możliwość personalizacji 
W tym roku aplikacja Bed Control otrzymała nowy interfejs odznaczający się bardziej nowoczesnym wyglądem i wygodniejszą obsługą. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj. Użytkownik ma możliwość spersonalizowania wyglądu. 


Od czego zacząć? 
Tylko kilka kroków dzieli Cię od zaprezentowania marki Twoim klientom. Skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK, aby dowiedzieć się więcej na temat modyfikacji wyglądu aplikacji.  
 

Kto jest właścicielem spersonalizowanej aplikacji?
To Ty jesteś pełnoprawnym właścicielem aplikacji. Oznacza to, że to w Twojej gestii pozostaje udostępnienie aplikacji w sklepach App Store i Google Play.


Bądź zawsze na bieżąco! 
Aplikacja Bed Control to stale rozwijany produkt. Nie przegap żadnych dostępnych aktualizacji. 
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.