Wiadomości 10 stycznia 2018

Akumulator litowo-jonowy BAJL o pojemności 4,5 Ah poszerza ofertę akumulatorów LINAK

Akumulator litowo-jonowy LINAK z serii BAJL to idealne rozwiązanie do najróżniejszych zastosowań związanych z regulacją w obszarze opieki medycznej, w tym w podnośnikach pacjenta. Akumulator litowo-jonowy BAJL o pojemności 4,5 Ah zapewnia rozszerzenie zakresu dostępnych opcji i nadaje się do każdego zastosowania.

Wprowadzenie do sprzedaży nowego akumulatora (o dwukrotnie większej pojemności w porównaniu z dotychczasową wersją akumulatora litowo-jonowego BAJL 2,25 Ah) oznacza zwiększenie liczby dostępnych opcji napędu na potrzeby regulacji w sprzęcie medycznym

Seria akumulatorów LINAK BAJL została rozszerzona o akumulator o pojemności 4,5 Ah. Wprowadzenie nowego akumulatora BAJL obok modelu o pojemności 2,25 Ah jako nowego źródła zasilania daje producentom sprzętu szpitalnego i medycznego szersze możliwości wprowadzania napędu w zasilanych dotąd za pomocą kabli rozwiązaniach, takich jak podnośniki pacjenta.

LINAK® BAJL to seria akumulatorów litowo-jonowych oferujących większą niezawodność w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami kwasowo-ołowiowymi. 

Do najważniejszych atutów akumulatorów BAJL należą: gwarancja stałej prędkości, niewielki ciężar, długa żywotność oraz bardziej przyjazna dla środowiska konstrukcja w porównaniu z odpowiednikami kwasowo-ołowiowymi.


Akumulatory litowo-jonowe zapewniają optymalizację procesów oraz poprawę ergonomii pracy personelu medycznego we wszystkich zakątkach świata. Aby dowiedzieć się więcej na temat akumulatorów z serii BAJL, odwiedź stronę produktu lub zapoznaj się z treścią artykułu: „BAJL – lekki akumulator zapewniający niezawodność i wysokie parametry użytkowe”.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.