Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 12 grudnia 2017

LINAK z planami dalszego rozwijania technologii w 2018 roku

W swoich produktach, systemach i usługach sięgamy w LINAK wciąż po nowe technologie, które stanowią doskonałą odpowiedź na przyszłe wyzwania w sektorze opieki medycznej.

W nadchodzących latach należy spodziewać się dużych zmian w branży ochrony zdrowia. Związane one będą z upowszechnieniem takich technologii jak Big Data, IoT, inteligentne urządzenia oraz zupełnie nowych systemów zapewniających utrzymanie wysokiej wydajności pracy. Dla firmy LINAK, będącej od ponad 30 lat pionierem nowych technologii, rok 2018 nie będzie pod żadnym względem wyjątkowy. 

Zagadnieniami kluczowymi dla rozwiązań w zakresie regulacji będą: możliwość mycia, moc i obsługa IoT (Internetu Rzeczy).

Według magazynu Forbes na całym świecie obecnie trwa cyfrowa transformacja. W tym kontekście szeroki wybór produktów, systemów, funkcji i usług LINAK stanowi dla klientów, personelu medycznego i użytkowników szansę na wkroczenie w nową erę. W 2017 roku w czasie targów MEDICA w Düsseldorfie zaprezentowaliśmy wizję przyszłości regulacji w sektorze opieki medycznej. Obejrzyj poniższy film , aby dowiedzieć się więcej.

 

IPX6 Washable DURA™ – wydłużenie cyklu życiowego rozwiązań
W 2017 roku w LINAK opracowaliśmy zupełnie nowy standard szczelności umożliwiającej mycie, tak aby pomóc szpitalom na całym świecie zwiększyć wydajność pracy personelu. Standard ten nosi nazwę IPX6 Washable DURA™ i umożliwia maszynowe mycie najróżniejszych składników sprzętu. Produkty LINAK z oznaczeniem DURA są tworzone z myślą o najwyższej wytrzymałości i trwałości, co stanowi gwarancję wydłużenia cyklu życiowego rozwiązań, w których znajdują one zastosowanie. Więcej na temat standardu IPX6 Washable DURA™ można dowiedzieć się tutaj.  
 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.