Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 27 listopada 2017

Kolumna DL19 powiększa rodzinę kolumn z obudową silnika

Elektryczna kolumna podnosząca LINAK DL19 to produkt z coraz liczniejszej serii kolumn z obudową silnika, który sprawdza się doskonale w sytuacji, gdy klient dysponuje jedną konstrukcją ramy górnej, ale chciałby zróżnicować konstrukcje nóg. Opcjonalnie z technologią LINAK Kick & Click™.

Kolumna DL19 powiększa rodzinę kolumn z obudową silnika

Nowa kolumna podnosząca DL19 z obudową silnika doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy klient chce wykorzystać tę samą konstrukcję ramy górnej, ale różne konstrukcje nóg. 

Od sierpnia 2017 r. seria kolumn podnoszących z obudową silnika LINAK składa się z dziewięciu produktów. Najnowszy model, DESKLIFT™ DL19, odznacza się kwadratowym przekrojem i dysponuje obudową silnika, dzięki czemu zapewnia klientom szerokie możliwości w zakresie projektowania i wytwarzania biurek. 

Już dzisiaj w LINAK oferujemy jeden z najbardziej rozbudowanych programów obejmujących kolumny z obudową silnika. Wśród nich są kolumny zarówno dwu-, jak i trzyczęściowe – okrągłe, prostokątne, a w przypadku modelu DL19 także kwadratowe. Model DL19 dostępny jest jako stabilna kolumna trzyczęściowa z niewidocznymi okładzinami ślizgowymi. Dla swobody projektowania możliwe jest nawet odwrócenie kolumn o 180 stopni.

Te same wymiary obudowy silnika
W celu zapewnienia łatwego montażu w biurkach wymiary obudowy silnika w całej serii kolumn podnoszących LINAK są jednakowe. Pozwala to producentom na projektowanie różnych biurek przy wykorzystaniu tej samej ramy górnej, co z kolei pozwala oszczędzić czas i ograniczyć obciążenie logistyczne. To właśnie określamy mianem technologii Plug & Play™.

Krótszy czas montażu w oparciu o technologię LINAK Kick & Click™
Kompletna kolumna z obudową silnika LINAK jest kompatybilna z technologią LINAK Kick & Click™. Dzięki temu inteligentnemu systemowi montażu możliwe jest uzyskanie oszczędności czasu i pracy podczas składania biurka. Elementy są ze sobą łączone na zatrzask. 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.