Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 3 listopada 2017

Rozwiązania elektryczne na targach Agritechnica 2017

W LINAK prezentujemy przyszłość rozwiązań na bazie siłowników elektrycznych do ciężkich maszyn rolniczych. Precyzyjne ustalanie położenia za pomocą magistrali CAN oraz sterowanie proporcjonalne to podstawa inteligentnego rolnictwa.

Rozwiązania elektryczne na targach Agritechnica 2017

Wydajność i automatyzacja to dwa najważniejsze obszary naszego zainteresowania w związku z tworzeniem rozwiązań dla współczesnych maszyn rolniczych. Rozwiązania te muszą być proste i intuicyjne w obsłudze oraz muszą zapewniać niezawodną precyzję ruchu w każdej sytuacji.

Na tegorocznych targach Agritechnica, które odbędą się w Hanowerze, klienci będą mieli okazję przekonać się, dlaczego w wielu przyszłych zastosowaniach w mobilnych maszynach rolniczych będą wykorzystywane rozwiązania elektryczne. 

Firma LINAK zaprezentuje siłowniki nowej generacji z magistralą CAN – technologiczne podsumowanie 40 lat doświadczenia we wprowadzaniu regulacji elektrycznej w ciężkich maszynach. Jesteśmy szczególnie dumni z powstania naszego najnowszego siłownika LA33, który znajdzie zastosowanie w rozwiązaniach wymagających większej mocy, ale w warunkach ograniczonej ilości wolnego miejsca.

Zachęcamy do przyjrzenia się produktowi. Zostanie on pokazany w „Strefie Gier” LINAK wraz z naszą najnowszą technologią sterowania proporcjonalnego. 

Do zobaczenia na stoisku B29 w hali 17 w dniach 12–18 listopada.

Pozwól nam udoskonalić Twoje rozwiązania i rozwijaj swoją firmę razem z nami! 

Integrate. Elevate. Advance. Together

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.