Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 3 listopada 2017

Rozwiązania elektryczne na targach Agritechnica 2017

W LINAK prezentujemy przyszłość rozwiązań na bazie siłowników elektrycznych do ciężkich maszyn rolniczych. Precyzyjne ustalanie położenia za pomocą magistrali CAN oraz sterowanie proporcjonalne to podstawa inteligentnego rolnictwa.

Wydajność i automatyzacja to dwa najważniejsze obszary naszego zainteresowania w związku z tworzeniem rozwiązań dla współczesnych maszyn rolniczych. Rozwiązania te muszą być proste i intuicyjne w obsłudze oraz muszą zapewniać niezawodną precyzję ruchu w każdej sytuacji.

Na tegorocznych targach Agritechnica, które odbędą się w Hanowerze, klienci będą mieli okazję przekonać się, dlaczego w wielu przyszłych zastosowaniach w mobilnych maszynach rolniczych będą wykorzystywane rozwiązania elektryczne. 

Firma LINAK zaprezentuje siłowniki nowej generacji z magistralą CAN – technologiczne podsumowanie 40 lat doświadczenia we wprowadzaniu regulacji elektrycznej w ciężkich maszynach. Jesteśmy szczególnie dumni z powstania naszego najnowszego siłownika LA33, który znajdzie zastosowanie w rozwiązaniach wymagających większej mocy, ale w warunkach ograniczonej ilości wolnego miejsca.

Zachęcamy do przyjrzenia się produktowi. Zostanie on pokazany w „Strefie Gier” LINAK wraz z naszą najnowszą technologią sterowania proporcjonalnego. 

Do zobaczenia na stoisku B29 w hali 17 w dniach 12–18 listopada.

Pozwól nam udoskonalić Twoje rozwiązania i rozwijaj swoją firmę razem z nami! 

Integrate. Elevate. Advance. Together

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.