Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 1 listopada 2017

Poznaj przyszłość regulacji w czasie targów MEDICA 2017

Po raz kolejny firma LINAK będzie obecna na międzynarodowych targach MEDICA w Düsseldorfie. W trakcie wydarzenia chcemy pokazać przyszłość wydajnej regulacji w rozwiązaniach wykorzystywanych w sektorze opieki medycznej oraz zupełnie nowy poziom wygody mycia.

MEDICA 2017
Obserwowany we współczesnych technologiach sektora opieki medycznej trend stopniowo zmierza w stronę większej ilości danych do odczytu, bardziej wydajnych i skomplikowanych rozwiązań systemowych do zastosowań związanych z regulacją aplikacji oraz dalszej koncentracji na ergonomii i poprawie poziomu higieny.

Od 30 lat w LINAK kreujemy rozwój zaawansowanych i dopuszczonych do użytku w sektorze opieki medycznej systemów na bazie siłowników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie medycznym. Jako firma o międzynarodowej renomie możemy poszczycić się szeroką ofertą produktów do najróżniejszych zastosowań i konfiguracji – od standardowych do najbardziej zaawansowanych.

Zapraszamy!
W czasie targów MEDICA 2017 pragniemy pokazać, jak dostarczane przez LINAK dane mogą być źródłem wartości dodanej w sektorze opieki medycznej, jak nowe, wydajne systemy na bazie siłowników elektrycznych mogą pomóc w stawieniu czoła wyzwaniom związanym z plagą otyłości, a także jak nasze rozwiązania wyznaczają nowe standardy w zakresie higieny i wygody mycia.

Poznaj przyszłość regulacji w sprzęcie medycznym. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach MEDICA 2017 w Düsseldorfie (F11, hala 14) w dniach 13–16 listopada.

Do zobaczenia na miejscu. Wspólnie możemy poprawić jakość życia wielu osób. 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.