Wiadomości 12 października 2017

BAJL – lekki akumulator zapewniający niezawodność i wysokie parametry użytkowe

Nowy akumulator litowo-jonowy LINAK oferuje większą pojemność, dłuższą żywotność oraz nawet czterokrotnie większą moc w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami ołowiowo-kwasowymi.

Technologia litowo-jonowa – lekkie, niedrogie i niezawodne rozwiązanie
Udoskonalona technologia litowo-jonowa zapewnia wzrost niezawodności akumulatora BAJL, oferując bezpieczną i stabilną eksploatację przez cały okres użytkowania akumulatora.
Niewielki ciężar zapewnia większą ergonomię, co przekłada się na ułatwienie codziennych czynności.
Ponadto akumulator może przynieść oszczędności na kosztach użytkowania w całym okresie eksploatacji na poziomie nawet do 40%, a jego wydłużona żywotność oznacza zmniejszenie oddziaływania na środowisko naturalne poprzez ograniczenie ilości wytwarzanych odpadów.

Sięgnij po bardziej ekologiczną alternatywę
Akumulator litowo-jonowy jest bardziej przyjazny dla środowiska, ponieważ jego eksploatacja wiąże się z ograniczeniem emisji CO2 oraz zmniejszeniem śladu ekologicznego w porównaniu z akumulatorami ołowiowo-kwasowymi.

W ofercie LINAK znajdziesz właściwy akumulator dla swojego zastosowania

BAJL – lekki akumulator zapewniający niezawodność i wysokie parametry użytkowe                                      
Akumulator litowo-jonowy BAJL o pojemności 2,25 Ah zapewnia 40 cykli podnoszenia na cykl ładowania

Lepsze warunki codziennej pracy 
Dla opiekunów korzystających z ruchomych rozwiązań do częstego podnoszenia dużych ciężarów bardzo ważne jest, aby sprzęt, z którego korzystają, był niezawodny. Od niezawodności i wydajności sprzętu ze stałym dostępem do zasilania akumulatorowego zależy ich zdolność do wywiązania się z codziennych obowiązków. 

Dzięki długiej żywotności i prostej wymianie naszego nowego akumulatora litowo-jonowego nie ma już powodów do zmartwień o zawodność czy konieczność częstego ładowania. Wadliwe działanie akumulatorów może prowadzić do spadku wydajności pracy podczas wykonywania codziennych zadań, a nawet do krytycznych sytuacji, w których opiekun musi uciekać się do ręcznego podnoszenia pacjentów ze względu na presję czasu. W skrajnym przypadku może to doprowadzić do urazu kręgosłupa i długiej nieobecności w pracy.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat akumulatora litowo-jonowego LINAK BAJL.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.