Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 30 sierpnia 2017

Film w wirtualnej rzeczywistości: zobacz wnętrze naszego duńskiego zakładu produkcyjnego

Teraz możesz dowiedzieć się, jak wygląda produkcja w segmencie DESKLINE z pierwszej ręki – zachęcamy do odbycia wirtualnej wycieczki po naszej duńskiej siedzibie głównej.

Obejrzyj film w wirtualnej rzeczywistości tutaj 

Witaj w LINAK. Mamy przyjemność zaoferować Ci wirtualną wycieczkę po zakładzie produkcyjnym segmentu DESKLINE® na terenie naszej duńskiej siedziby głównej.

Poszybuj nad obszarem produkcyjnym i dostań się do wnętrza zakładu. Zobaczysz, w jak nowoczesnych warunkach przebiega produkcja i montaż wysokiej klasy produktów, które możesz z łatwością wykorzystać w swoich wyrobach meblarskich.

Otwarta przestrzeń robocza i nowoczesne urządzenia produkcyjne
Rzuć okiem przez ramię pracownika na proces produkcji i montażu. Rozejrzyj się samodzielnie po obszarze produkcyjnym, aby zobaczyć, jak wytwarzamy i składamy nasze wrzeciona i napędy, oraz odkryć, jak radzą sobie doskonale wpisane w otoczenie nowoczesne roboty.

Dzięki osadzonemu w wirtualnej rzeczywistości filmowi możesz prześledzić krok po kroku cały proces produkcji segmentu DESKLINE: od etapu projektowania, poprzez produkcję i montaż, aż po ostatni etap, czyli wysyłki. Codziennie wytwarzamy i wysyłamy ogromną liczbę produktów, których odbiorcami są klienci z całego świata.

Najwyższej klasy produkcja i ustawiczny rozwój
W LINAK staramy się być otwartą i innowacyjną firmą. Jako światowy lider w dziedzinie konstruowania i wytwarzania elektrycznych siłowników liniowych z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem koncentrujemy się na prowadzeniu produkcji bezstratnej (LEAN). Oznacza to, że liczymy się z informacją zwrotną na temat naszych wyrobów i wykorzystujemy ją do wprowadzania usprawnień w toku ustawicznego rozwoju.

Siedziba główna LINAK: przestrzeń do współtworzenia doskonale funkcjonalnych rozwiązań
Nasza duńska siedziba główna została zaprojektowana w duchu przekonania, że kluczem do doskonałych projektów są ludzie. Właśnie z tego powodu zespoły produkcyjny i biurowy blisko ze sobą współpracują i pracują obok siebie, tworząc produkty, które podnoszą jakość życia. Mamy nadzieję, że dzięki wirtualnej wycieczce lepiej nas poznasz i dowiesz się, jak pracujemy. Witaj w LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.