Wiadomości 7 sierpnia 2017

Przedstawiamy siłownik DL19, którego atutami są kwadratowy przekrój i prosty montaż

Łącząc w sobie same najlepsze cechy kolumn podnoszących LINAK®, nowy siłownik DL19 oferuje płynny ruch w ramach eleganckiej konstrukcji, której montaż nie nastręcza żadnych trudności.

Nowa kolumna podnosząca DL19 to kolejna odsłona oferty segmentu DESKLINE. Tym razem powstała kolumna z obudową silnika odznaczająca się wyszukaną konstrukcją z dostępem do funkcji opcjonalnych typowych dla współczesnych kolumn biurkowych. Model DL19 to:

  • elegancka trzyczęściowa kolumna z obudową silnika o wymiarach profilu 70x70 mm
  • gwarancja prostego montażu w oparciu o system LINAK Kick & Click™
  • dostęp do funkcji opcjonalnych, w tym technologii antykolizyjnej LINAK PIEZO™ Anti-Collision™
Elegancka konstrukcja w połączeniu z odpowiednią długością skoku
Model DL19 to trzyczęściowa kolumna podnosząca o kwadratowym przekroju z obudową silnika. Długość skoku wynosząca 650 mm oraz wymiary zabudowy na poziomie 560 mm umożliwiają tworzenie najróżniejszych biurek i stanowisk roboczych z regulacją wysokości. Urządzenie wyróżnia się estetycznym wyglądem z niewidocznymi ślizgaczami oraz minimalnymi odstępami pomiędzy profilami kolumny.

O połowę krótszy czas montażu dzięki technologii Kick & Click
Jako produkt z rodziny kolumn z obudową silnika model LINAK DL19 wykorzystuje system LINAK Kick & Click. Ten oryginalny sposób montażu pozwala na błyskawiczne złożenie biurka – elementy są ze sobą łączone na zatrzask.

Technologia LINAK PIEZO™ bez uszczerbku dla czasu montażu
Opcjonalnie siłownik DL19 dostępny jest w wersji z technologią LINAK PIEZO. Dzięki technologii antykolizyjnej kolumna automatycznie wykrywa wszelkiego rodzaju przeszkody, co pozwala uniknąć uszkodzeń. LINAK PIEZO to rozwiązanie sprzętowe, które nie wymaga dodatkowego montażu.

Więcej informacji
Aby dowiedzieć się więcej na temat nowej kolumny podnoszącej DL19, odwiedź stronę produktu DL19 lub skontaktuj się z lokalnym oddziałem firmy LINAK.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.