Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 7 sierpnia 2017

Jeszcze więcej opcji po połączeniu siłownika TD4 Advanced i skrzynki CBH Advanced

Połączenie siłownika TD4 Advanced i skrzynki CBH Advanced to rozwiązanie przeznaczone na rynek łóżek luksusowych, których nabywcy oczekują jeszcze większej liczby funkcji.

Siłownik TD4 Advanced umożliwia projektowanie luksusowych łóżek pełnych różnorodnych funkcji. Siłownik TWINDRIVE TD4 Advanced oferuje wiele korzyści: elegancką i zgrabną konstrukcję, przyjemnie niski poziom hałasu, regulację prędkości, oświetlenie pod łóżkiem, mechaniczne opuszczanie awaryjne oraz technologię Bluetooth®, a także kilka pozycji pamięci – wszystko to w jednym produkcie. 
Jednak dodanie skrzynki kontrolnej CBH Advanced do siłownika TD4 Advanced daje możliwość wzbogacenia łóżka wypoczynkowego o kolejne funkcje. Na przykład: po wprowadzeniu siłownika LA40 istnieje możliwość uzyskania oddzielnej regulacji oparcia głowy i stóp. Wraz ze skrzynką CBH Advanced można dodawać akcesoria, w tym mechanizm masażu czy oświetlenie w formie listwy oświetleniowej z diodami LED pod łóżkiem. 

Prosty w obsłudze i kompaktowy system
Tworząc system TD4 Advanced, zadbaliśmy o to, aby był prosty w montażu, a jednocześnie kompaktowy – nawet pomimo jego zaawansowanych możliwości. Dzięki temu do przeprowadzenia montażu skrzynki CBH Advanced do siłownika TD4 Advanced potrzeba zaledwie dwóch śrub. Oznacza to także, że nie jest konieczne mocowanie skrzynki CBH Advanced do ramy łóżka – skrzynkę przykręca się śrubami do obudowy siłownika TD4. 

Więcej na temat możliwości, jakie oferuje system TD4 Advanced, można przeczytać na naszej stronie internetowej. 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.