Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 14 lipca 2017

Nowa, bardziej funkcjonalna odsłona aplikacji LINAK Bed Control™

Aplikacja LINAK Bed Control™ otrzymała bardziej współczesny wygląd i nową ikonę. Interfejs jest teraz jeszcze bardziej intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

Nowa, bardziej funkcjonalna odsłona aplikacji LINAK Bed Control

Pracując nad nowym wyglądem i nową funkcjonalnością aplikacji Bed Control™, staraliśmy się stworzyć rozwiązanie zapewniające przyjazną obsługę. W nowej odsłonie aplikacja jest bardziej przyjazna i czytelna oraz prostsza w obsłudze dzięki wyeksponowaniu poszczególnych funkcji. Aplikacja nie tylko automatycznie rozpoznaje produkt, z którym nawiązała połączenie, ale także ułatwia zapisywanie i lokalizowanie pozycji pamięci. Jakby tego było mało, po włączeniu aplikacja wyświetla krótki przewodnik parowania produktu z telefonem. 

Inteligentna aplikacja – potrzebujesz tylko jednej
Aplikacja Bed Control™ to rozwiązanie inteligentne, które automatycznie rozpoznaje produkt, z którym nawiązało połączenie. Ponadto interfejs aplikacji jest każdorazowo dopasowany do produktu. Weźmy na przykład pozycje pamięci: Po nawiązaniu połączenia z siłownikiem TD4 Standard aplikacja wyświetli standardową regulację oparcia pleców i nóg, natomiast w przypadku połączenia z siłownikiem TD4 Advanced wyświetlone zostaną dodatkowo cztery pozycje pamięci.

Nowa, bardziej funkcjonalna odsłona aplikacji LINAK Bed Control
 

To między innymi z tego powodu potrzebujemy teraz tylko jednej aplikacji. W przeszłości klient musiał sięgać po właściwą aplikację, wybierając między wersjami z obsługą lub bez obsługi pamięci. Teraz wystarczy jedna aplikacja. 

Przewodnik
Nową funkcją jest wyświetlany podczas uruchamiania aplikacji przewodnik ukazujący sposób aktywacji trybu parowania produktu z telefonem. Wykonanie kilku zaprezentowanych na ekranie kroków pozwala na proste sparowanie telefonu i produktu oraz rozpoczęcie regulacji położenia elementów łóżka w takim zakresie, w jakim pozwala na to produkt. 

Jakie działania pozostają w mojej gestii? 
Bez obaw. Następnym razem gdy klienci przeprowadzą aktualizację aplikacji Bed Control, uzyskają automatycznie jej najnowszą wersję. Poza przeprowadzeniem aktualizacji nie jest wymagane podjęcie żadnych dodatkowych działań. 

Funkcje aplikacji Bed Control

  • Regulacja oparcia pleców i nóg
  • Napęd równoległy
  • 4 pozycje pamięci (o ile są obsługiwane przez produkt)
  • Włączanie/wyłączanie oświetlenia pod łóżkiem
  • 7 języków (angielski, duński, koreański, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski)
  • Kompatybilność z adapterem Bluetooth® oraz siłownikiem TWINDRIVE® TD4

Czy chcesz wypróbować aplikację Bed Control? Możesz ją pobrać na systemy iOS oraz Android. 

Nowa, bardziej funkcjonalna odsłona aplikacji LINAK Bed Control Apple Store Google Play


Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.