Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 1 czerwca 2017

Nacisk na funkcjonalność z nowej witryny LINAK

Ścisła współpraca z klientami jest wpisana w sposób funkcjonowania firmy LINAK od bardzo wielu lat. Odegrała ona także istotną rolę w tworzeniu strony internetowej firmy – www.linak.com. Witryna w nowej odsłonie ma być przede wszystkim funkcjonalna i zapewniać łatwiejszy dostęp online do świata technologii siłowników.

Powstanie nowej strony internetowej firmy LINAK zostało poprzedzone wnikliwą analizą, serią warsztatów i testami użyteczności z udziałem klientów oraz innych interesariuszy. Na każdym etapie główną siłą napędową było wnikliwe spojrzenie z punktu widzenia wygody korzystania przez klientó. Z myślą o nich wprowadzone zostały nowe i/lub ulepszone rozwiązania, w tym m.in.:

  • podział na branże
  • inteligentniejsze wyszukiwanie
  • bardziej interaktywna organizacja treści

Uwadze stałych użytkowników witryny LINAK nie ujdzie z pewnością szata graficzna, która także została zmieniona dla uzyskania jeszcze większej funkcjonalności. Mamy nadzieję, że klientom przyniesie to korzyść w postaci znacznie łatwiejszego wyszukiwania i dostępu online do zasobów i całego asortymentu firmy LINAK.

Podział na branże – nowy sposób nawigacji
Systemy elektrycznych siłowników liniowych i oparte na nich rozwiązania są wykorzystywane w bardzo wielu zastosowaniach: od biurek przez łóżka szpitalne po maszyny rolnicze i przemysłowe. Dla ułatwienia nawigacji i wyszukiwania poszczególnych zastosowań wprowadziliśmy czytelny i intuicyjny podział na branże.

Bardziej efektywne wyszukiwanie
Strona internetowa w nowej odsłonie oferuje także inteligentniejsze wyszukiwanie. Wyszukiwarka nie tylko podpowiada możliwe frazy podczas wpisywania, ale także dzieli wyniki na kategorie, zapewniając bardziej przejrzysty obraz otrzymanych wyników.

Interaktywna strona interaktywnej firmy
Obecnie coraz większa liczba użytkowników przegląda strony internetowe na urządzeniach mobilnych. Witryna linak.com zapewnia optymalne warunki przeglądania na najczęściej używanych platformach. Oznacza to, że cyfrowe zasoby LINAK są w równym stopniu dostępne na tablecie lub smartfonie, jak i na komputerze stacjonarnym.

W roku 2017 nowa strona internetowa LINAK (wygląd i architektura) będzie stopniowo wprowadzana we wszystkich krajach, w których firma LINAK prowadzi swoją działalność, począwszy od linak.com. W razie pytań lub uwag zachęcamy do kontaktu z nami.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.