Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 31 maja 2017

Przedstawiamy model LA33 – wydajny napęd średniej mocy

Wielu producentów rozwiązań z regulacją położenia wykorzystywanych na przykład w rolnictwie i automatyzacji przemysłowej doskonale zna siłowniki LINAK, na przykład modele LA14, LA25 i LA36. Teraz w ofercie LINAK znalazła się nowa seria urządzeń średniej mocy.

LINAK wprowadza do sprzedaży nowy wydajny siłownik. Jest nim elektryczna jednostka liniowa LA33. Ten wydajny napęd średniej mocy jest owocem 35 lat doświadczenia konstruktorów LINAK. Model LA33 sprawdza się doskonale tam, gdzie małe siłowniki nie zapewniają dostatecznej mocy, a duże siłowniki są nieodpowiednie.

Producenci maszyn przeznaczonych do eksploatacji w trudnych warunkach od razu dostrzegą cechy skłaniające do udziału w programie LINAK, którego celem jest tworzenie wytrzymałych siłowników, oraz argumenty przemawiające za sięgnięciem po model LA33.

Wspólne funkcje i opcje
Model LA33 oferuje te same przydatne funkcje co wszystkie wytrzymałe siłowniki LINAK.
Rozwiązanie na bazie siłowników LA33 daje możliwość korzystania m.in. ze zintegrowanego sterownika, hallotronów ze sprzężeniem zwrotnym względnym i bezwzględnym, proporcjonalnej regulacji prędkości oraz precyzyjnego pozycjonowania w oparciu o sprzężenie zwrotne analogowe lub cyfrowe.

Zachęcamy do odwiedzenia strony modelu LA33, aby dowiedzieć się więcej na temat funkcji siłownika.

Gruntownie przetestowany tak jak wszystkie produkty LINAK
Podobnie jak pozostałe siłowniki uczestniczące w programie model LA33 oferuje stopień szczelności IP66/IP69K, co oznacza, że wykazuje odporność na działanie silnych strumieni wody oraz ogólną zdolność do pracy w niekorzystnych warunkach przez cały okres eksploatacji.

Swój wysoki poziom wytrzymałości urządzenia LINAK zawdzięczają szeroko zakrojonym pracom przygotowawczym, ogromnemu doświadczeniu firmy oraz rygorystycznym testom. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat siłownika LA33, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.