Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 23 maja 2017

Panele biurkowe LINAK DPG – nowy sposób regulacji biurka

Do sprzedaży trafiły właśnie cztery nowe panele biurkowe nowej generacji. Rozwiązanie dostępne jest z aplikacją działającą na wszystkich najważniejszych platformach i wprowadza nową jakość do obsługi biurek z regulacją wysokości blatu.

Panele biurkowe LINAK DPG – nowy sposób regulacji biurka

W ciągu zwykłego dnia pracy za dużo siedzimy i za mało się ruszamy. To typowe wyzwanie, ale czy można stawić mu czoła i obrócić je w nawyk korzystania na co dzień z regulacji wysokości blatu? Z tym globalnym zjawiskiem postanowiliśmy się zmierzyć w LINAK poprzez opracowanie nowatorskiego rozwiązania, które skłoni użytkowników biurek do częstszego korzystania w nowy sposób z regulacji wysokości blatu. 

Rozwiązanie – nowa seria innowacyjnych paneli biurkowych 
Przeprowadziliśmy wnikliwe badania i skonsultowaliśmy się z ekspertami w dziedzinie projektowania behawioralnego. W oparciu o te działania opracowaliśmy rozwiązanie, które skłoni użytkowników biurek do częstszego korzystania w nowy sposób z regulacji wysokości blatu.

DPG z funkcją przypomnieniaTym rozwiązaniem jest nowa seria innowacyjnych paneli biurkowych DPG. Dzięki badaniom wiemy, że zakres wykorzystania regulacji wysokości blatu w dużym stopniu zależy od panelu biurkowego, który musi:

  • być intuicyjny
  • motywować (poprzez przypomnienia)
  • być obsługiwany cyfrowo

Na serię DPG składają się cztery panele biurkowe: od najprostszego z funkcją ruchu w górę i w dół aż po zaawansowany z funkcjami dodatkowymi. Wszystkie cztery panele biurkowe DPG zapewniają intuicyjną obsługę poprzez odchylenie korpusu zamiast użycia przycisków, co oznacza, że w czasie regulacji blatu nie trzeba odrywać uwagi od pracy. Prościej się już nie dało! 

Z naszych badań wynika, że zastosowanie powiadomień o potrzebie zmiany pozycji na stojącą przekłada się na wzrost wykorzystania biurka w pracy. Przypomnienia są dostępne wraz z trzema panelami biurkowymi DPG w oparciu o sygnał świetlny i/lub komunikaty w aplikacji. 

Cyfrowa obsługa oznacza, że dostępna jest aplikacja działająca na kilku platformach. Trzy spośród paneli biurkowych DPG oferują obsługę standardu Bluetooth®. Po nawiązaniu połączenia z aplikacją Desk Control™ użytkownik otrzymuje dostęp do wielu opcji.

Panele biurkowe LINAK DPG – nowy sposób regulacji biurka

Synchronizacja między platformami
To prawdziwie unikalne i innowacyjne rozwiązanie zapewnia synchronizację danych pomiędzy różnymi platformami. Oznacza to, że zmiana ustawień, np. w aplikacji w telefonie, powoduje automatyczne zaktualizowanie tych samych ustawień w komputerze oraz samym panelu biurkowym.

DPG to znacznie więcej niż tylko nowy panel biurkowy – jest to platforma nieskończonych możliwości w zakresie funkcjonalności, choć zaprojektowana jako źródło imponującego zestawu standardowych funkcji. Przyczyni się ona do zmiany sposobu regulacji i korzystania z biurek z regulacją wysokości blatu.

Aplikacje Desk ControlZwykły panel DPG1K Zaawansowane wersje panelu DPG z rozbudowanymi funkcjami

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.