Wiadomości 15 maja 2017

Firma LINAK wykorzysta wirtualną rzeczywistość w czasie targów Interzum 2017

Dla gości tegorocznych targów mebli i wzornictwa Interzum w Kolonii przewidziano niepowtarzalną atrakcję. Firma LINAK zabierze ich w wirtualną podróż, w trakcie której będą mogli zapoznać się z jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie procesów produkcyjnych siłowników do mebli z regulacją wysokości.

Klienci, którzy już z nami współpracowali, wiedzą, że zawsze stawiamy na podnoszenie poziomu jakości, obsługi i wyników. Wiele wysiłku wkładamy w dostosowanie naszych produktów do oczekiwań zarówno naszych klientów, jak i użytkowników końcowych. Chętnie wyjaśniamy, na czym to polega.

Tegoroczne targi Interzum w Kolonii będą doskonałą okazją do zdobycia takiej wiedzy. Oprócz przeglądu produktów, w tym kolumny podnoszącej DL19, panelu biurkowego DPG oraz siłownika TWINDRIVE TD4, oferowana jest wirtualna podróż po zakładzie produkcyjnym... w Danii!

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska E019 D018 w hali 7.1.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.