Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 11 kwietnia 2017

Wzrost komfortu i wydajności z nowym pilotem obsługowym ACK3

W obliczu coraz poważniejszych wyzwań, przed jakimi staje sektor opieki medycznej, w tym spadku liczebności personelu medycznego i stałego wzrostu liczby osób wymagających opieki, na znaczeniu zyskują czas i wydajność. W odpowiedzi na te wyzwania opracowaliśmy nowego pilota Attendant Control Keypads (ACK3).

Wzrost komfortu i wydajności z nowym pilotem obsługowym ACK3

Podwójny pilot zapewniający wzrost swobody i wydajności
ACK3 to podwójny pilot z panelem przycisków zarówno dla personelu, jak i dla pacjenta, montowany do poręczy łóżka szpitalnego. Dla pacjenta oznacza to wzrost komfortu i większą swobodę dzięki możliwości sterowania podstawowymi ustawieniami łóżka bez pomocy personelu pielęgniarskiego. Zwiększenie niezależności pacjenta przekłada się na optymalizację organizacji czasu pracy personelu.

Intuicyjna obsługa z szerokim zakresem opcji regulacji
Oprócz najwyższej niezawodności i jakości pilot ACK3 oferuje 15 przycisków i 7 diod na każdym panelu. Z punktu widzenia personelu pielęgniarskiego oznacza to pełny dostęp do wszystkich funkcji łóżka, w tym ustawień krytycznych oraz ustawienia w nagłych wypadkach, np. podczas resuscytacji krążeniowo-oddechowej. 

Model ACK3 odznacza się niezwykle intuicyjną obsługą z możliwością dostosowania funkcji do potrzeb użytkownika, co doceni zarówno personel medyczny, jak i pacjent. Ponadto dzięki wbudowaniu panelu przycisków w poręcz łóżka możliwe jest ukrycie kabli, co przekłada się na uproszczenie czyszczenia oraz ograniczenie ryzyka awarii z powodu zmiażdżenia kabli.

Aby dowiedzieć się więcej na temat pilota ACK3 lub poznać potencjalne korzyści dla Twojego rozwiązania, prosimy o kontakt z firmą LINAK.

Pilot ACK3 jest wyrazem realizacji naszej idei LINAK „Care for Tomorrow Today™ ”.


Care For Tomorrow Today