Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 4 kwietnia 2017

Większy wybór pilotów bezprzewodowych LINAK do łóżek wypoczynkowych

Oferta pilotów bezprzewodowych do regulacji położenia elementów łóżek wypoczynkowych szybko się rozszerza. Zapewniają one obsługę technologii Bluetooth® oraz takie funkcje, jak podświetlenie przycisków, pamięć oraz latarkę.

Coraz szersza oferta pilotów do łóżek wypoczynkowych
Najnowszym pilotem LINAK jest model HC30. Jest to kolejna propozycja z szerokiej oferty bezprzewodowych pilotów do regulacji położenia elementów łóżek wypoczynkowych. Bogaty wybór rozmiarów, kształtów i funkcji ma na celu umożliwienie producentom mebli tworzenia łóżek dokładnie dopasowanych do potrzeb klientów. 

Pilot to jeden z niewielu elementów technicznych wchodzących w skład łóżka wypoczynkowego, z którymi użytkownicy końcowi mają fizyczny kontakt na co dzień. Dla wielu z nich jest to ważny składnik doświadczenia związanego z eksploatacją. Z tego powodu w LINAK konsekwentnie udoskonalamy nasze produkty, opracowując nowe piloty do łóżek wypoczynkowych. 

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że funkcjonalność, konstrukcja i wygląd muszą iść ze sobą w parze. Zróżnicowanie wielkości i kolorów wynika z różnorodności konstrukcji łóżek, natomiast liczba przycisków zależy od zakresu funkcji udostępnianych użytkownikowi łóżek wypoczynkowych

Piloty z naszej oferty zapewniają dostęp do następujących funkcji:

  • bezprzewodowa obsługa w oparciu o technologię Bluetooth™ – swoboda ruchu bez plątających się kabli;
  • gumowa powłoka z tyłu – łatwiejszy i pewniejszy chwyt pilota obsługowego;
  • zintegrowana metalowa płytka – łatwiejsze mocowanie do namagnesowanej części łóżka;
  • podświetlenie przycisków – wygodna obsługa w ciemności;
  • pamięć – zapamiętanie preferowanych ustawień;
  • latarka – możliwość wyszukiwania przedmiotów w ciemności;
  • dodatkowe możliwości regulacji siłowników oparcia pleców i nóg.

Aby dowiedzieć się więcej na temat bezprzewodowych pilotów obsługowych LINAK: HB10 ,HC05, HC10, HC20 oraz HC30, zachęcamy do zapoznania się z przeglądem pilotów.