Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 4 kwietnia 2017

Większy wybór pilotów bezprzewodowych LINAK do łóżek wypoczynkowych

Oferta pilotów bezprzewodowych do regulacji położenia elementów łóżek wypoczynkowych szybko się rozszerza. Zapewniają one obsługę technologii Bluetooth® oraz takie funkcje, jak podświetlenie przycisków, pamięć oraz latarkę.

Większy wybór pilotów bezprzewodowych LINAK do łóżek wypoczynkowych

Coraz szersza oferta pilotów do łóżek wypoczynkowych
Najnowszym pilotem LINAK jest model HC30. Jest to kolejna propozycja z szerokiej oferty bezprzewodowych pilotów do regulacji położenia elementów łóżek wypoczynkowych. Bogaty wybór rozmiarów, kształtów i funkcji ma na celu umożliwienie producentom mebli tworzenia łóżek dokładnie dopasowanych do potrzeb klientów. 

Pilot to jeden z niewielu elementów technicznych wchodzących w skład łóżka wypoczynkowego, z którymi użytkownicy końcowi mają fizyczny kontakt na co dzień. Dla wielu z nich jest to ważny składnik doświadczenia związanego z eksploatacją. Z tego powodu w LINAK konsekwentnie udoskonalamy nasze produkty, opracowując nowe piloty do łóżek wypoczynkowych. 

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że funkcjonalność, konstrukcja i wygląd muszą iść ze sobą w parze. Zróżnicowanie wielkości i kolorów wynika z różnorodności konstrukcji łóżek, natomiast liczba przycisków zależy od zakresu funkcji udostępnianych użytkownikowi łóżek wypoczynkowych

Piloty z naszej oferty zapewniają dostęp do następujących funkcji:

  • bezprzewodowa obsługa w oparciu o technologię Bluetooth™ – swoboda ruchu bez plątających się kabli;
  • gumowa powłoka z tyłu – łatwiejszy i pewniejszy chwyt pilota obsługowego;
  • zintegrowana metalowa płytka – łatwiejsze mocowanie do namagnesowanej części łóżka;
  • podświetlenie przycisków – wygodna obsługa w ciemności;
  • pamięć – zapamiętanie preferowanych ustawień;
  • latarka – możliwość wyszukiwania przedmiotów w ciemności;
  • dodatkowe możliwości regulacji siłowników oparcia pleców i nóg.

Aby dowiedzieć się więcej na temat bezprzewodowych pilotów obsługowych LINAK: HB10 ,HC05, HC10, HC20 oraz HC30, zachęcamy do zapoznania się z przeglądem pilotów.