Wiadomości 31 marca 2017

Czy jesteś gotów stawić czoła wyzwaniom dla branży opieki medycznej?

Na całym świecie rośnie liczba osób wymagających opieki. Jednocześnie maleje liczba osób gotowych do jej zapewnienia.

W związku z tym istnieje pilne zapotrzebowanie na inteligentne rozwiązania będące źródłem wydajnych procesów roboczych oraz wzrostu komfortu i bezpieczeństwa pacjentów. Stawienie czoła tym wyzwaniom będzie wymagało zupełnie nowego nastawienia wśród projektantów rozwiązań i technologii dla całej branży medycznej i opiekuńczej.

W związku z tym idea Care For Tomorrow Today™  stała się podstawą każdej naszej decyzji w LINAK.

Uważamy, że bardzo ważne jest myślenie perspektywiczne, ponieważ tylko w ten sposób możemy dostarczać światu zaawansowane rozwiązania będące źródłem realnej zmiany. Przed największymi wyzwaniami stoimy w trzech obszarach:

  • demografii – rosnąca liczba starszych osób wymagających opieki przy malejącej liczbie osób gotowych do jej zapewnienia;
  • zdrowia – rosnąca liczba osób chronicznie chorych i cierpiących na nadwagę; 
  • technologii – inteligentne rozwiązania mają coraz większe znaczenie dla sektora opieki medycznej.

W LINAK tworzymy rozwiązania Intelligent Care Solutions™  i zachęcamy do wykorzystania ich w innowacyjnych konstrukcjach łóżek w domach opieki, wózków inwalidzkich, podnośników pacjenta oraz stołów diagnostycznych. 

 

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.