Wiadomości 30 marca 2017

Pilot bezprzewodowy HC30: Technologia Bluetooth i zaawansowane intuicyjne opcje.

HC30 to wygodny i ergonomiczny pilot bezprzewodowy. Oferując pamięć oraz oświetlenie pod łóżkiem, doskonale sprawdza się w zaawansowanych rozwiązaniach napędowych w łóżkach.

Przedstawiamy pilota bezprzewodowego HC30 z technologią Bluetooth® oraz zaawansowanymi intuicyjnymi opcjami.

Opracowując pilota HC30 do łóżek wypoczynkowych, postawiliśmy przede wszystkim na ergonomię i funkcjonalność. Model HC30 to czarny pilot obsługowy z gumową powłoką w tylnej części i prostym mocowaniem do łóżka.

Standardowo model HC30 zapewnia pamięć, intuicyjne przyciski, podświetlenie panelu przedniego, funkcję latarki oraz opcje regulacji indywidualnej i równoczesnej. Dostępny jest także przycisk oświetlenia pod łóżkiem. Oświetlenie podłogi pod łóżkiem ułatwia zarówno zejście z łóżka, jak i powrót do niego w porze nocnej. 

Pilot HC30 komunikuje się z siłownikiem bezprzewodowo. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth® i kompatybilności z siłownikiem TD4 Advanced, a także z siłownikiem TD3 i skrzynką CBH Advanced, o ile są one wyposażone w adapter Bluetooth®.

  • Antypoślizgowa powłoka: gumowa powłoka zapewniająca pewny chwyt. 
  • Zawsze pod ręką:  zastosowanie metalowej płytki pozwala na łatwe przymocowanie pilota do namagnesowanego fragmentu ramy łóżka. Pilot  HC30  jest zawsze pod ręką.
  • Brak kabli: bezprzewodowa technologia Bluetooth® daje użytkownikowi większą mobilność.
  • Oświetlenie: wbudowana latarka ułatwia lokalizowanie przedmiotów oraz poruszanie się w porze nocnej. 
  • Pamięć:  urządzenie pozwala na zapamiętanie 3 położeń łóżka.
  • Wzornictwo: elegancka, ciemna i połyskująca obudowa zaprojektowana została zgodnie ze współczesnymi trendami wzorniczymi.


Różne wersje pilota HC30

Pilot dostępny jest w różnych wersjach w zależności od oczekiwanych parametrów użytkowych. 
Wybierz najprostszą wersję, aby uzyskać regulację oparcia pleców i nóg oraz funkcję pamięci. Bardziej zaawansowana wersja obok regulacji oparcia pleców i nóg oraz funkcji pamięci zapewnia także regulację oparcia stóp i głowy.

Więcej na temat pilota HC30 można dowiedzieć się    tutaj, a na temat pozostałych pilotów obsługowych tutaj. 

Więcej na temat systemów z zastosowaniem siłowników do łóżek wypoczynkowych można dowiedzieć się  tutaj.