Wiadomości 24 lutego 2017

Akumulator BA19 stanowi odpowiedź na przyszłe wyzwania w branży opieki medycznej

W obliczu coraz poważniejszych wyzwań, przed jakimi staje sektor opieki medycznej, w tym spadku liczby opiekunów i stałego wzrostu liczby zakażeń szpitalnych, na znaczeniu zyskują czas i wydajność. Absolutnie konieczne jest, aby produkty wykorzystywane w branży opieki medycznej ułatwiały codzienną pracę przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego poziomu higieny. Nowy akumulator ołowiowo-kwasowy LINAK BA19 został stworzony jako odpowiedź na te wyzwania. Zakażenia szpitalne – czas i wydajność mają zasadnicze znaczenie.

Elastyczne rozwiązanie, które zapewnia oszczędność czasu
Akumulator BA19 został opracowany pod kątem współpracy ze skrzynkami kontrolnymi LINAK CA30/CA40 oraz CO61.

Dzięki kilku opcjom montażu model BA19 zapewnia elastyczność, oszczędność czasu oraz możliwość dokładnego dostosowania systemu z siłownikiem do konkretnego zastosowania w branży opieki medycznej.

Akumulator BA19 to gwarancja wydajnego zasilania awaryjnego w razie wystąpienia w sieci zasilającej przepięć, przy których eksploatacja urządzeń stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa pacjentów i opiekunów. Zasilanie awaryjne okazuje się przydatne również w przypadku braku dostępu do zasilania sieciowego. W takiej sytuacji akumulator umożliwia kontynuowanie pracy.

Gdy higiena ma pierwszorzędne znaczenie
Opracowana z myślą o łatwym i szybkim czyszczeniu konstrukcja akumulatora BA19 odznacza się minimalną liczbą rowków i krawędzi, a także oferuje stopień szczelności IPX6. Dodatkowym atutem jest przemyślany system zarządzania kablem, który ułatwia przecieranie urządzenia, co daje możliwość utrzymania najwyższego poziomu higieny.

Inne zalety akumulatora BA19
Model BA19 to niedrogi w eksploatacji akumulator o pojemność 1,2 Ah z wbudowaną ładowarką. Urządzenie zapewnia wskazanie stanu naładowania za pośrednictwem skrzynki kontrolnej.

Zalety akumulatora BA19

Różne opcje mocowania zapewniają pełną elastyczność.

 

Wydajny oraz wygodny w czyszczeniu systemem zarządzania kablami.

 

Proste i szybkie czyszczenie daje możliwość utrzymania najwyższego poziomu higieny.


Aby dowiedzieć się więcej na temat akumulatora BA19 lub poznać potencjalne korzyści dla Twojego rozwiązania, prosimy o kontakt z firmą LINAK.

Oferta skrzynek kontrolnych LINAK dla branży opieki medycznej jest wyrazem realizacji naszej filozofii „Care for Tomorrow Today™”.

Logo Care for Tomorrow Today

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.