Wiadomości 15 lutego 2017

Nowa opcja dla siłownika LA36 ze zintegrowanym sterownikiem

Firma LINAK wprowadza do oferty magistralę CAN SAE J1939 z siłownikiem LA36 w ramach pojedynczego rozwiązania.

Dzięki zastosowaniu popularnego standardu możliwe jest włączenie siłownika liniowego do sieci CAN bez modyfikacji elektroniki.

Siłowniki z obsługą magistrali CAN zapewniają prosty montaż i konfigurację w wielu ciężkich maszynach, np. rolniczych czy budowlanych. Dzięki magistrali CAN zachodzi komunikacja i wymiana danych w czasie rzeczywistym między układem sterującym a siłownikiem.

Siłownik LINAK LA36 z magistralą komunikacyjną CAN SAE J1939

Obsługa magistrali CAN J1939 pozwala na sprawdzanie położenia siłowników, monitorowanie ich sygnałów diagnostycznych, w tym napięcia i temperatury, a także koordynowanie ruchu wszystkich siłowników w obrębie systemu.

Siłowniki LINAK z obsługą magistrali CAN tworzą mniej skomplikowane systemy, które odznaczają się mniejszą ilością okablowania i które można łatwiej włączyć do maszyny. Przekłada się to na lepszą kontrolę na podstawie odbywającej się w czasie rzeczywistym wymiany danych oraz na wzrost możliwości wykorzystania tego samego siłownika w różnych rozwiązaniach.

Obsługa magistrali CAN jest dostępna jako nowa opcja z siłownikiem LA36 ze zintegrowanym sterownikiem (IC).

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.